EGEM TV
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Reklam Vermek İçin Tıklayın

DR. ALİ ERCAN CHP'DEN RESMEN BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

DR. ALİ ERCAN CHP'DEN RESMEN BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

Tarih 16 Aralık 2013, 17:05 Editör

DR. ALİ ERCAN CHP'DEN RESMEN BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

DR. ALİ ERCAN CHP’DEN RESMEN BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

CHP’NİN UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI İÇİN DE EN GÜÇLÜ İSİMLERDEN BİRİ OLAN DR. ALİ ERCAN CHP’DEN UŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA  ADAY ADAYI OLDUĞUNU RESMEN AÇIKLADI. ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE DÜZENLEDİĞİ  TOPLANTI DA UŞAKTA TESPİT ETTİĞİ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ DEĞERLENDİRDİ. CHP BLD. BŞK ADAY ADAYI DR. ALİ ERCAN’IN ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI EGEM TV’DEN DE NAKLEN CANLI OLARAK YAYINLANDI. ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE ÇOK YOĞUN BİR KALABALIĞA SESLENEN DR. ALİ ERCAN NEDEN ADAY OLDUĞUNU , PROJELERİNİ VE HEDEFLERİNİ DE DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTI. YOĞUN ALKIŞ SESLERİ EŞLİĞİNDE TOPLANTISINI YAPAN DR. ALİ ERCAN ‘I CHP'LİLERDE YALNIZ BIRAKMADI.
 
ALİ ERCAN “UŞAK’IN EN BÜYÜK SORUNU TRAFİK, ULAŞIM VE OTOPARK YETERSİZLİĞİDİR. BUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN KÖKLÜ PROJELERİM VAR” DEDİ.
 
ALİ ERCAN TOPLANTISININ BÜYÜK BİR KISMINDA UŞAK TA Kİ EN BÜYÜK SORUNLARDAN BİRİ OLAN TRAFİK VE OTOPARKLAR SORUNLARINA DEĞİNDİ. İSMET PAŞA CADDESİNİ TRAFİĞE AÇACAĞIZ DİYEN DR. ALİ ERCAN TRAFİK AKIŞINDA BU KENTTE TIKANMALAR YAŞANIYOR BUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN ULAŞIM MASTER PLANI HAZIRLADIK DEVREYE KOYACAĞIZ YENİ OTOPARKLAR İÇİNDE PLANLAMALAR YAPTIK ÖTE YANDAN BELEDİYELER HER İNŞAATTAN OTOPARK KATKI BEDELİ ALIYOR BU PARALARIN HAVUZDA TOPLANARAK SADECE OTOPARKLARA HARCANMASI ÖNCELİKLİ HEDEFİM OLACAKTIR DEDİ.
 
RAYLI ULAŞIMLA İLGİLİ, RAYLI ULAŞIMLAR ULAŞTIRMA BAKANLIĞININ ASLİ VAZİFESİDİR  ANCAK BİZ FARKLI ULAŞIM MODELLERİNİ HAYATA GEÇİREREK ULAŞIMDA ALTERNATİF HİZMETLER DÖNEMİNİ BAŞLATACAĞIZ DEDİ.
 
DR. ALİ ERCAN “BELEDİYE KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETMELİ VE HARCAMALARINDA TASARRUF SAĞLAMALIDIR” DEDİ.
 
ALİ ERCAN TOPLANTISINDA KLASİK SEÇİM SLOGANLARI KULLANMAK  YERİNE UŞAK TA YAŞANAN SORUNLARIN HEPSİNE YÖNELİK PROJELERİNİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ GAYET SAMİMİ VE SOHBET ORTAMINDA DEĞERLENDİRDİ..
UŞAK BELEDİYESİ’NİN , DÜNYANIN EN ÖNEMLİ ENERJİ KAYNAĞI OLAN GÜNEŞ ENERJİSİNİ KULLANMASI GEREKTİĞİNİ DE İFADE EDEN ERCAN “GÜNEŞ ENERJİSİ İLE KENDİ ELEKTRİĞİMİZİ ÜRETEREK BELEDİYE BÜTÇESİNDEN TASARRUF SAĞLAMALIYIZ” DEDİ.
 
BİR SAAT SÜREN TOPLANTI EGEM TV ‘DEN NAKLEN OLARAK CANLI YAYINLANARAK KARASALDA 300 BİN UYDUDA MİLYONLARCA İZLEYİCİYE ULAŞTIRILDI.
 
CHP NİN UŞAK TA  EN GÜÇLÜ İSİMLERİNDEN OLAN DR. ALİ ERCAN‘IN ADAYLIK TAKDİM TOPLANTISI ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDEN CANLI OLARAK YAYINLANDI. 62 DAKİKA SÜREN NAKLEN YAYINLA KARASAL DA 300 BİN UYDU YAYINI İLE İSE MİLYONLARCA İZLEYİCİYE ULAŞTIRILDI.  

Bu haber 28652 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Başbakanlık tarafından Gazze için yardım kampanyası başlatıldı

Başbakanlık tarafından Gazze için yardım kampanyası başlatıldı Başbakanlık tarafından Gazze için yardım kampanyası başlatıldı

Yeni salon ihalesi 2014’te yapılacak

Yeni salon ihalesi 2014’te yapılacak Yeni salon ihalesi 2014’te yapılacak
Reklam Vermek İçin Tıklayın


USAK

 

Yerelden Evrensele Açılan Pencereniz...
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi