Reklam
Bugun...
KENTİN EN İŞLEK YERİNDE ,CUMHURBAŞKANI VE SİYASİ PARTİ GENEL BAŞKANLARINA BÜYÜK HAKARET.. !


HABERCİ HABERCİ
egemtv@gmail.com
 
 

KENTİN EN İŞLEK YERİNDE ,CUMHURBAŞKANI VE SİYASİ PARTİ GENEL BAŞKANLARINA BÜYÜK HAKARET.. !

 

İlimizde nasıl geçtiği belli olmayan sokak da hiç heyecanı bile gözükmeyen 24 Haziran seçimlerine çeyrek kala  bir rezalet de billboardlar dan geldi.

 

Dünya kadar para verip bilbordlar la halka ulaşmaya çalışan siyasiler ,bilbordların bakımsızlığı ve kontrol edilmeyişi nedeniyle çok büyük rezalet görüntülerle karşı karşıya kaldılar..

 

Uşak’ın Orta Yerinde Herkesin Gözü Önünde Yaşanan Bu Görüntü Kirliliği Ve Rezalete Tepki Veren Vatandaşlar Bu Ne Büyük Bir Saygısızlık Dediler..

 

 Neredeyse bütçelerinin çoğunluğunu billboard ve panolara verip tanıtım ve duyuru yapmak isteyen siyasi partiler panolarındaki resimleri yırtılınca çok kötü bir görüntü ile halkın karşısına çıktılar..herşey den önce devlet adamı sıfatı ile vatandaşın itibar ettiği başta cumhurbaşkanımız,başbakanımız ve siyasi partilerin genel başkanlarının tanıtımı yapılacak derken böylesine çirkin görüntülere maruz kalmasının hiç te hoş olmadığını belirten Uşaklılar bu panoların denetlenmesini ,bunu yapanları da biraz saygıya davet ediyoruz dediler…

 

Ağzı Burnu Yırtık Cumhurbaşkanı ,Kafası Kulağı Koparılmış Parti Lideri,dudakları gözleri boyanmış milletvekili adayları…

 

Ağzı burnu yırtık Cumhurbaşkanı fotoğrafından,kafası gözü yırtılmış , siyasi parti liderlerine kadar çok kötü bir şekilde sergilenen pano resimlerine, bu işten ticari para kazanan ne bilboart işletmesi, nede ciddi paralar veren  siyasi parti temsilcileri tepki vermiyor.Tepki sadece vatandaştan geliyor.

 

Haber merkezimizi arayan Uşaklı vatandaşlar İzmir Ankara karayolunda kısmen bakan Ata park yolundaki bilboartlar da ki Cumhurbaşkanı ve Siyasi parti liderlerinin resimlerinin yırtıldığını  söyleyerek duruma tepki verdiler.

 

Vatandaş Siyasi parti temsilcilerine de tepki vererek Uşaklıya mesaj vermek için resimlerini koyduğunuz siyasiler ve Cumhurbaşkanın resimleri yırtık ve bunu düzeltmiyor veya düzelttirmiyorsunuz o zaman bizim vergilerimiz ve bağışlarımızla yapılan bu tanıtımların anlamı nedir  dediler..

 

Ağzı burnu ve mesajları yırtılmış bir Lider ve Cumhurbaşkanı sizleri rahatsız etmiyor mu dediler.

 

Bunları yırtanları ayrıca kınadıklarını belirten vatandaşlar bu ayıbı yapanları kınıyoruz ama bu ayıp yapıldıktan sonra hızla düzeltmeyen ve bunu uzun uzun vatandaşa gösterenleri de değerlendirmek lazım dediler.

 

 Ankara –İzmir Karayolundan bile gözüken bu yırtık panolardaki resimler Uşak dan gecenler tarafından da tepki görüyor. 11 Haziranda Uşak’a Başbakan gelecek ve diğer siyasi parti liderleri de gelebilir bu yırtık panolarla mı  sayın başbakanımızı karşılayacağız  diyen vatandaş duruma tepki verdi.Zaten bir çok adayı tanımadıklarını söyleyen vatandaşlarımız ,birde yırtık anlamsız ve kafası gözü bile gözükmeyen resimlerle Uşak’da seçimin ne hale geldiğini görüyoruz dediler.bu durum siyasilerin vatandaşa verdiği önemin de bir göstergesi dediler..

 

“kendi liderine ve adaylarının tanıtımlarına ilgisiz olan vatandaşa da ilgisiz olur “

 

Uşak yerel basınında bilgi ve haber bile olmayan siyasi parti adaylarının 24 Haziran bir gelse de bu iş bitse diye gün doldurma gibi çalıştıklarını ve bundan memnun olmadıklarını söyleyerek,bütçemiz yok diyerek basın dahil hiçbir yere tanıtım vermeyenler bütün bütçelerine yakınını bilbortlardaki bu anlamsız ve yırtık resimlere veriyor dediler.

 

Bundan sonra da siyasilerin haberlerini bilbortlardan mı öğrenmeceğiz diyen vatandaşlar,Bu olay acilen düzeltilmeli Ülkemizin Cumhurbaşkanı ve diğer siyasi parti liderlerinin resimleri sürekli tazelenmeli yırtılmamalı yırtılıp yıprananlar acilen değiştirilmelidir dediler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI