Reklam
Bugun...
MUHAMMET GÜR NEDEN İFTİRA ATIYOR..EGEM TV YE İFTİRALARA CEVAP VERİYORUZ.


HABERCİ HABERCİ
egemtv@gmail.com
 
 

1- Uşak'ta dağıtılan, UŞAK POSTASI, isimli haber bülteni EGEM TV ‘ye aittir.

Hukuk dışı ve künyesiz vb. diye iftiralar ile susturulmaya çalışılan haber bültenimiz ve yayın kuruluşumuzun, UŞAK POSTASI’ ında 5. sayfada açıkça şirketimiz ve basım yeri dahil yazılıdır.

2- Dağıtılan, UŞAK POSTASI, Haber bülteni tarafımızdan dağıtılmış ve dağıttırılmıştır. Dağıtımını ücretli yapan kişilerin siyasi görüşleri kimseyi bağlamadığı gibi bizi de ilgilendirmez, biz bültenimizin dağıtılıp dağıtılmadığına ve verdiğimiz ücrete bakarız. Çalışan insanların siyasi görüşlerini sorgulamayız.

 

Tabiri caizse öküz altında buzağı arayıp bir çok kişi ve partiyi suçlamaya çalışan, art niyetli ve Uşaklı seçmeni kandırmaya, algı yapmaya çalışırken suç üstü olup seçimi büyük bir farkla kaybedeceklerini anlayan üç beş kişilik bir grup tarafından yapılan algılar mesnetsizdir.

 Seçimi kaybetmenin suçlusunu arayan bu kişiler basın kuruluşlarına saldırıp basının içindeki hizip ve rekabeti de kullanıp bizi bir birimize kırdırmaya çalışıp fayda sağlamaya çalışacaklarına, önce aynaya bakıp bir öz eleştiri vermelidirler.Bu Kişiler aynı zamanda basın kuruluşlarında çok fazlaca yer alıp bedava reklam aracı olarak bu saldırıları gündem de kalmak için  amaç edindiler.

3- Uşak'ı yöneteceğim, Uşak'a Belediye Başkanı olacağım diyenlerin, kendilerine eleştiri yapan bülteni ve dağıtım yapan işçileri şikayet edeceğine, bu haber yalan yanlış ve iftira diye şikayet etmesini beklerdik ama bunu yapamazlar ÇÜNKÜ,  UŞAK POSTASI HABER BÜLTENİN DEKİ TÜM  HABERLER  DOĞRU VE GERÇEKTİR.

 Hem de adli ve idari yönden belgeleri ile birlikte yayınlanmıştır. Bu nedenle HABERİ değil de, HABERCİ’yi şikayet edenler, suç üstü olmanın verdiği feryatla her yeri ayağa kaldırmaya, yarı yarıya olan ceza alma olasılığı olan davasını gizleyerek  ,yaptığı belediye başkan  adaylığı ile , Uşak’ı  kaos ve huzursuzluğa götürerek Uşak’lıyı  mağdur edebilecek olan  kişiler bugün ne hikmetse kendileri mağdurmuş gibi ortaya çıkıyorlar..

Bültenimize şikâyet ile el koydurmaya çalışanlara hukuk gereken dersi vermiş dağıtıcılarımız ve bültenlerimiz aklanarak  tarafımıza geri iade edilmiştir.

Yani bültenimiz hukuk dışı değildir ve toplatılmamıştır. Dağıtıcılarımızın sadece olayla ilgili Muhammet GÜR ve ekibinin  şikâyeti nedeniyle tanık olarak ifadeleri alınıp anında  serbest bırakılmışlardır.

UŞAK  POSTASI haber bülteninin toplatıldığı ve dağıtıcılarının göz altına alındığı dedikodusu özellikle Muhammet GÜR ve ekibi tarafından yayılan bir yalandır.

4- Basının haber bülteni dağıtmasını şikâyetlerle engellemeye çalışan, basını susturmaya çalışanlar hukuktan dersini almalarına rağmen, diğer siyasi parti ve adaylarını da aynı alışkanlıkla suçlamaya iftiralar atmaya devam etmektedir.

5- Öncelikle demokrasi basın özgürlüğü gibi kavramları bolca kullanan hatta basın mensuplarına basın dersi vermeye kalkan Muhammet GÜR ve ekibi ,Uşak’ta, kendilerini eleştiren basına ve basın mensuplarına hatta dağıtım yapan emekçilere bile cellât kesilip gerçek yüzlerini göstermişlerdir.

6- UŞAK POSTASI haber bülteninde, İyi Parti Uşak Belediye Başkan Adayı, İnş Müh. Müteahhit, Muhammet Gür isimli şahısın, Uşak Belediye Başkan Yardımcılığı döneminde yapmış olduğu işlerden dolayı, İHALEYE FESAT’tan yargılanıp yargılanmadığı sorulmuş ve İyi Parti  Adayı Muhammet Gür'ün yargılamasının devam ettiği belgesiyle İSPATLI OLARAK yayınlanmıştır.

7- Ceza alma olasılığı kadar, berat etme olasılığının da bulunduğu bu davada en önemli konu olan, TCK [ Türk Ceza Kanunu ] gereği 3 defa ayrı ayrı ihaleye fesat dan 7 yıla kadar hapis ile ilgili TCK 235. maddesi gereği yargılanması değil, YARGILANMA SONUCU UŞAK’TA OLABİLECEK SONUÇLAR VURGULANMIŞTIR.

TCK 235. maddesini hep baraber okuyalım.

(İhaleye fesat karıştırma Madde 235- (1) (Değişik: 11/4/2013-6459/12 md.) Kamu kurumu veya kuruluşları adına yapılan mal veya hizmet alım veya satımlarına ya da kiralamalara ilişkin ihaleler ile yapım ihalelerine fesat karıştıran kişi, üç yıldan yedi yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır) demektedir.

Ayrıca TCK 53 .maddeden de  yargılanan Muhammet GÜR’ün  ceza alma durumunda, “SEÇİLSE BİLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN YARGI KARARI İLE EL ÇEKTİRİLİP, DÜŞÜRÜLEBİLECEĞİ, SEÇME VE SEÇİLME HAKKINDAN VE KAMU GÖREVLERİNDEN MEN” edilebileceği açıkça belirtilmiştir.

İşte Uşak Postası haber bültenin de verilen haberde budur. kamusal ve objektif yayıncılık anlayışı gereği uşaklı uyarılmıştır. keşke biz haber yapmadan önce sayın GÜR dürüstçe Uşaklı seçmene bu durumunu anlatsaydı..

Berat ederse problem yok, hapis cezası alırsa kendisi hapiste yatacak ondada problem yok, fakat olası bir cezada, seçilse bile, yargı tarafından, BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DÜŞÜRÜLMESİ ihtimalinin bile var olması, Uşak'ı kaos ve huzursuzluğa sokacaktır.

BU NEDENLE ‘UŞAK BU RİSKİ KALDIRAMAZ’ diye başlık atmıştık. Bu durum doğrudur gerçektir. Bu yargılandığı maddeyi bile bile berat etmeden Uşak Belediye Başkanlığına İyi Partiden aday olan Muhammet Gür'e neden bu riski Uşak'a aldırıyorsun, diyerek sormuştuk ki bunu sormak habercinin en doğal hakkıdır. Davanın miktarı davada kimler olduğu nasıl olduğu önemli değildir. Çünkü Sayın GÜR Belediye başkan adayı olarak kamuoyuna mal olmuş bir isimdir ve oy istediği seçmene karşı hesap verebilir olmalıdır.

BU HABER  DOĞRU VE GERÇEKTİR.

 

8- Berat etme kadar, ceza alma olasılığı da olan bir davadan, Belediye Başkan Yardımcısı iken yaptığınız eylemlerden İYİ PARTİ seçmenini veya size oy verecek diğer seçmenleri mağdur edebilecek onların OYLARINI BOŞA GİDEREBİLECEK, bir adaylık sürecine neden girdiniz keşke davanız sonuçlanıp öyle aday olsaydınız bu riske ne gerek vardı? diye sorduk.

 İyi Parti adayı Muhammet Gür, Tüm Uşaklıdan özür dileyip, ben Uşak’ı  riske sokuyorum doğru olan berat edip ondan sonra aday olmamdı. Seçilirsem eğer, birde seçildikten sonra dava biter, berat edersem problem yok ama ceza alırsam, Uşak çok büyük kaos ve huzursuzluğa gider bu riski Uşaklıya habersizce dayatmamam gerekirdi diyeceğine, hatta İSTİFA EDİP, kamu menfaati ve Uşak’ın huzuru için dayatmam uygun değil diyeceğine basını suçlayıp, devam eden davası için aynen, ‘BEN BU DAVADA AKLANDIM DAVA BİTTİ’ gibi koskocaman bir yalan ile Uşaklının karşına çıkmasını ve basını suçlamasına anlam veremedik.

MUHAMMET GÜR'ÜN YARGILANDIGI DAVA DEVAM EDİYOR, MUHAMMET GÜR'DE YARGILANMAYA DEVAM EDİYOR, HATTA EYLÜL 2019 da duruşması var. İşte belgesi.

 

Şimdi birde Muhammet Gür’ün korkulu rüyası TCK 53 Maddeyi birlikte aynen yorumsuz okuyalım.

Güvenlik Tedbirleri.. Belli hakları kullanmaktan yoksun bırakılma (1)(2) Madde 53- (1) Kişi, kasten işlemiş olduğu suçtan dolayı hapis cezasına mahkûmiyetin kanuni sonucu olarak; a) Sürekli, süreli veya geçici bir kamu görevinin üstlenilmesinden; bu kapsamda, Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeliğinden veya Devlet, il, belediye, köy veya bunların denetim ve gözetimi altında bulunan kurum ve kuruluşlarca verilen, atamaya veya seçime tabi bütün memuriyet ve hizmetlerde istihdam edilmekten, b) Seçme ve seçilme ehliyetinden (…) (2) , c) Velayet hakkından; vesayet veya kayyımlığa ait bir hizmette bulunmaktan, d) Vakıf, dernek, sendika, şirket, kooperatif ve siyasi parti tüzel kişiliklerinin yöneticisi veya denetçisi olmaktan, e) Bir kamu kurumunun veya kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşunun iznine tabi bir meslek veya sanatı, kendi sorumluluğu altında serbest meslek erbabı veya tacir olarak icra etmekten, Yoksun bırakılır. DİYOR TÜRK CEZA KANUNU VE BUNDAN MUHAMMET GÜR YARGILANIYOR HEMDE 3 KEZ.

Devam eden bir davadan aklandım deyip yargıya ipotek koymaya, adil yargılanmanın önüne geçmeye ve yargıya gizli müdahale etmeye çalıştığı izlenimi veren İYİ PARTİ  adayı MUHAMMET GÜR, AÇIKÇA BELGEDEN GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE YALAN SÖYLEMEKTEDİR.

AKLANDIĞI PAKLANDIĞI BERAT ETTİGİ FİLAN YOKTUR. YARGILANMA DEVAM ETMEKTEDİR VE BERAT KADAR CEZA DA BU DAVADA BİR OLASILIKTIR.

Uşaklıyı hep algı ile yönlendirmeye çalışan, İyi Parti  İl Başkanı Naci Yıldırım ve İyi  Parti   adayı Muhammet Gür yine suç üstü yakalanmıştır.

9- Uşaklıyı seçilse bile yargı kararı olumsuz olursa başkanlıktan düşürüle bilme durumunu gizleyerek, devam eden yargılamaya, aklandım diyecek kadar fütursuz bir koltuk hırsı gösteren Muhammet Gür ve ekibi, Yöneticilerimizin ailelerine de edepsizce dil uzatmış ve 20 yıldır bu aileden Uşak çok şey çekiyor diyecek kadar bel altı ve siyaset dışı hakaret ve küfürlere başlamıştır.

Biz 20 değil 25 yıldır Uşak’ta basın görevi yapıyoruz. Daha bir tek basın ile ilgili adli ve idari cezamız yoktur. Kaç tane basın kuruluşu bu seviye de idari ve adli olarak masumiyet geçmişi ile doludur. Onu da araştırsınlar. Uşak’a yaptığımız ve kattığımız değerlerden aldığımız ödül ve plaketlerin sayısını biz bile bilmiyoruz. Bize bunu soran Muhammet Gür'e 1999 yılından beri siyasettesin, hem de Başkan yardımcılığı gibi görevlerde bulundunuz,  SAYIN MUHAMMET GÜR SİZİN UŞAK’A NE KATKINIZ OLDU ? BU ŞEHİR İÇİN NE YAPTINIZ ? NEYİNDE İMZANIZ VAR ? ACABA DİYE  sorma hakkımızı kullanmak istiyoruz.

 Ne tür bir projen oldu Uşak'a ki bundan sonra olacak diyoruz ve bir şeyi de hatırlatıyoruz, proje diye koskocaman bir vilayete düğün salonu sunan sizler, bu projelerinize bile diğer kurumlar işbirliği ile diye yazmaya bile çekinmeden Uşaklıyla dalga geçiyorsunuz.

 Diğer kurumlar iktidar partisi tarafından yönetiliyor MUHAMMET GÜR bey, İYİ Parti  tarafından değil, bunu mu bilmiyorsunuz yada Uşaklıya algıya devam mı ediyorsunuz?

 Artık Uşak’ın aklıyla oynamayı ve algıyı bırakınız ..”Sürekli Her Konuşmanızda Benimle Sahada Yarışamayan Diğer Adaylar bu gazetenin finansötörü “diyorsunuz .. Öncelikle bir kez daha belirtelim bu bir haber basın bültenidir ikincisi finansörü de Egem tv dir.

Üçüncüsü kendinizi bu kadar  bulunmaz hint kumaşı edalarına sokmanıza da anlam veremedik,sürekli diğer adayları küçümsüyorsunuz anlayamadığımız sizin onlardan gözle görülür ne tür artılarınız var acaba? Yazın paylaşalım…

10- Yöneticilerimizin ailelerine bu aile diyerek dil uzatan İyi parti Adayı Muhammet Gür ve İyi Parti  il Başkanı Naci Yıldırım, bizim yayın kuruluşumuz ve yöneticilerimiz SİZİN AİLELERİNİZE   NE DEKİ Kİ SİZ HİÇ TE BİR SİYASİ USLUBA YAKIŞMAYAN BU LAFLARI SÖYLEDİNİZ VE SÖYLENMESİNE SUSKUN KALARAK DESTEKLEDİNİZ.

 Basın kuruluşumuzun sizin ailelerinize hiç bir bel altı açıklaması iması bile yokken DİREK AİLEYİ HEDEF ALAN SİZLER HANGİ ETİK KURALLAR VE MAĞDURİYETDEN SÖZ EDİYORSUNUZ.

Yöneticilerimizin 2 yaşındaki kızı mı, yoksa 14 yaşındaki oğlumu yoksa 20’li yaşlardaki büyük oğlumu size bir şey dedi. Hiç mi utanmanız kalmadı ki 2 yaşında bebekleri siyasi hırslarınıza alet ediyorsunuz. Yöneticilerimizin de sizlerin ailelerine söz söyleme hakkı doğurdunuz ama ne onlar ne de biz basın kuruluşu olarak BU KADAR SEVİYESİZ OLAMAYIZ VE OLMAYACAGIZ. 2 Yaşındaki çocuklar üzerinden hesaplaşma yapanlar, bunu akşam evinizde aileniz ve çocuklarınızla birlikte okuyunuz.

11- Yöneticilerimiz oğlunun İyi Partiden  aday olmasına gelince herkes her yerden aday olabilir bu bir demokratik haktır. Demokrasi neferiyiz diyorsunuz da ama bunu da mı engelleyeceksiniz. Listenize almadığınızı söylediğiniz yöneticimizin oğlu, madem bu kadar kötü insanlar kötü ailede neden sayın  MUHAMMET GÜR yanınızda bu kişiyi staj yaptırdınız?

Sizin bu sözlerinize en yakın partilileriniz bile şok geçirmektedir. daha düne kadar ailemizi “20 yıldır tanıyorum çok düzgün bir ailedir işlerini çok düzgün yaparlar oğulları da çok efendi ve çok başarılı” diye yere göğe sığdıramayan sizler değimliydiniz.. bu sözlerinize şahitlik edebilecek yüzlerce partiliniz var.. 

ayrıca bahsettiğiniz şu meşhur telefon kaydında “sizin aileniz dört dörtlük , oğlunuz pırlanta gibi çok severim işinizi Uşak’ta çok düzgün yapıyorsunuz ama Uşak’ın diğer basını çirkef” diyen siz değimliydiniz.

Net olun sayın GÜR ,orda başka burada başka konuşmaktan siz ve sayın il başkanınız vazgeçin artık..

böyle ikilemci hal ve hareketlere hiç gerek yok.. ya sizin il başkanınızın sözlerinden haberiniz yok yada onun sizden ya da her ikiniz de çok profesyonel oynuyorsunuz.. Daha düne kadar tv binamızdan çıkmazken programlarınız ,reklamlarınız yapılırken  bizler çok iyiydik çok izleniyorduk şimdi  sizi eleştirince çok kötü mü olduk.. 

Sizin bu sözlerinizi en yakınınız da oturanlar bile hayretle karşılıyorlar.. 

şu iki de bir kullandığınız meclis üyesi adaylığı meselesine gelince;

Evet Yöneticimizin  oğlu, İyi parti  Milletvekili Durmuş Yılmaz iyi parti  İl Başkanı Naci Yıldırım ve İyi parti  adayı Muhammet Gür'le görüşerek ve yöneticilerin daveti ve desteği ile belediye meclisine aday olmuştur.

 Şehircilik konusunda uzmanlaşmaya çalışan, araştırmalar  ve çalışmalar yapan Mimarlık Eğitiminin diplomasını alacak olan yöneticimizin  oğlu Muhammet GÜR’ün  yanında  staj yaptığı için  o kişinin yanında bende Uşak’a hizmet için varım diyerek aday olmuştur. bu  normaldir ve demokrasi gereğidir. normal olmayan insanların aklıyla dalga geçer gibi hal ve harekette bulunan il başkanınızın tavırlarıdır.

Liste konusunda Uşak’ın en tanınmış ve bilinen esnaf odası başkanının  oğlunu sondan ikinci sıraya koyan İYİ parti  yönetimi, yöneticimiz oğlunu listeye almamış  mı yoksa o mu listeden çıkmak istemiş bunun ispatı mümkün değildir ve boş bir tartışmadır. ama Uşak’ta kime sorsanız hangi siyasi partiye sorsanız sizin bu lafınıza inanmaz ..

Diğer bir konu, Milliyetçi bir örgütlenme içinde sosyal ve siyasi faaliyetlerini devam ettiren yöneticimizin oğlu, HDP’ ile  maddi ve manevi bağlantıları olan en yakını HDP il genel meclisi listesinde yer alan ve Denizlide aleni şekilde HDP lileri meclise yazan,kişiler ile aynı listede  zaten durmaz.

 İşte bu bile yöneticimizin oğlunun listenizde yer almak istemeyeceğinin nedeni olabilir.

basın toplantısında “oğlunu ben istemedim aldığım en doğru karardı bu aileyi biliyoruz diyorsunuz”

 .. evet 20 yıldır tanıdığınız aile her yerde kendi partililerinize bile övgü dolu sözler söylediğiniz bu aile hatta o kadar ki yanınızda çalıştırdığınız staj yaptırdığınız bu ailenin oğlu ile aldığınız en doğru karara saygı duyarız eğer böyle bir karar varsa tabii…

AMA SAYIN GÜR KONUMUZ BU DEĞİL .

KONUMUZ UŞAK’IN SEÇİMİ VE KAMU HİZMETLERİNDEN MEN İLE YARGILANDIĞINIZ  SİZİN DAVANIZ İLE BU SEÇİM  RİSKE GİRECEK Mİ?

12- Sürekli Uşak’ın kuzeyi diye algı yapan İYİ  PARTİ  adayı Muhammet Gür, Ali Erdoğan’ın 2. döneminde onun yardımcısı iken kuzey bölgeyi çok ilgilendiren çatıların yükseltilmesi olayında belediye meclisinde evet deyip, sonra İnşaat mühendisleri olarak hayır diye dava açıp meclis üyesi arkadaşlarınıza  ceza aldıran ve bu kuzey bölgeye çok yarayacak çatı yükseltme olayını iptal ettireni siz  değilmiydiniz?  UŞAK POSTASI haber bülteni onu da yazdı. Oda mı iftira, yoksa o müthiş dönüşünüzü de mi basın yaptırdı?

Orda başka burada başka konuşma huyunuzdan artık vazgeçin sayın GÜR….

13- Egem TV ile çalışılmayacak demişsiniz basın toplantınızda… Oğluyla da çalışılmayacak demişiniz, sizden iş isteyen oldu mu..? bizim Allah’a şükür işimiz de aşımız da var ..  Siz ne zannediyorsunuz kendinizi, yargılanmakta olduğunuz devam eden davaya berat ettim diyorsunuz. Seçilmeden Uşaklının oylarına ipotek  koyup kendinizi şimdiden başkan mı ilan ettiniz? bu sözler bir siyasetçiye yakışıyor mu?

14- İyi Parti adayı Muhammet Gür’ün davası ile ilgili önemli bir olayı da belirtelim bu davanın diğer sanıklarının hiç biri belediye başkanı adayı değil.  Ahmet Mehmet olması neyi değiştirir? Bunlardan hiç biri Muhammet Gür hariç Uşak belediyesini ben yöneteceğim deyip yönetmeye talip olduğu belediyeden, görev yaptığı dönemde ihaleye fesattan ve seçilirse ceza alma durumunda belediye başkanlığından yargı kararı ile düşürme ihtimali olan ve  Uşak’a huzursuzluk ve kaos verecek birileri değil...

Muhammet Gür’de aday olup bu davasını gizli gizli saklamasa ya da aday olmasa bir problem olmazdı. Uşak’ı yöneteceğim diyen siyasilerin eleştirilme hakları vardır. Bu dava berat edebilir o zaman bir problem yok. Bu dava da hapis cezası alabilir o zaman gider hapis yatar kimse onunla birlikte hapis yatmaz ama seçilirse görevden alınırsa işte o zaman tüm Uşak bu cezaya ortak olur. Uşaklının oyu boşa gider. Bu durum diğer sanıklar içinde başkanlık hariç aynen geçerlidir.

 Özellikle basın kurumumuzla bu davayı ilişkilendirmeye ima etmeye çalışan Muhammet Gür biz sanık değiliz ama olsak ne olur cezamızı Uşak’a değil kendimize çektiririz. elma ile armutu karıştırmayın..

15- İyi  Parti adayı Muhmmet GÜR  basın toplantısında o kadar mağduru oynadınız ki, bravo dedik, hani hiç bir aday ve partiye leke atmadım kötü söz söylemedim dediniz  ya, aklımızla dalga geçtiğiniz her zamanki gibi Uşaklıya algı yaptığınız bir kez daha ortaya çıktı.

 Uşak’ın sevilen genç dinamik adaylarından birine öz be öz Uşaklı olduğunu bile bile, NİĞDELİ bu adam demişsin ya, o da yiğitçe bu olayı açıkladı. Sus pus oldun, yalanlayamadın bile, burada bir tek o adam dediğin doğruydu.

 Çünkü adam gibi biri olan Söz konusu aday sizin  adınızı açık açık  vere vere basın önünde sizin  bir algıcı olduğunuzu ortaya koydu.

 Birde aynı  adaya” parti adayını çekiyor aday çekiliyor diye” yaptırdığınızı iddia ettiği yayınlara da  yine açıkça adınızı vere vere adam gibi konuştu. Yine yalanlamadınız.

 Bir de basın toplantınız da da hiç bir partinin kurumsal kimliğine ve adayına lekeli söz söylemedim diye ahkâm kesiyorsunuz.. İnsan Uşak’ın gözü önünde olan bu olaylardan bari ders alır susar. Ama hala algıya devam ediyorsunuz.

16- Basın açıklamanızda,  yargılandığınız davaya konu Uşak Cumhuriyet Başsavcılığının hazırladığı ve bu iddianameye göre açılan  bu dava devam ederken avukatınız aynı zamanda meclis üyesi adayınız

“böyle bir iddianame yok” diyecek kadar işi sulandırırken siz aynı anda böyle bir davam var diye bir birinizi yalanladınız. O da gözlerden kaçmadı.

sayın GÜR böyle bir dava var mı yok mu net cevap verin !

17- Bu yargılandığınız dava ile ilgili bir defa önüme gelen kâğıdı bir başka başkan yardımcısı yokken onun adına imzaladım dediniz. Bu davanız bir defa değil ihaleye fesattan tam üç defa ayrı ayrı açılmış ve öyle yargılanıyorsunuz.

 Bir defa diyerek basına söylemiş olduğunuz sözlerin de gerçek dışı olduğu ortaya çıktı.. çünkü  bu olay

 Tam 2009’dan 2010’a kadar devam etmiş belgesini UŞAK POSTASI’nda hani şu algı yaptığınız haber bülteninde bulabilirsiniz ama bir daha biz yayınlayalım.

18- UŞAK’LININ AKLI İLE OYNAYIP, AK PARTİ KARŞISINDA TEK ALTERNATİF BENİM DİYEREK, 19 BİN  KİŞİLİK MERKEZ UŞAK OYUNUZLA, 40 BİN KİŞİLİK  OYU OLAN CHP’YİGEÇTİĞİNİZİ SÖYLEREK BİR ALGI DAHA YAPTINIZ ,SONRA BU ALGI KRALLIĞINI ALGI İMPARATORLUĞUNA ÇEVİRDİNİZ  VE İŞİ İYİCE ABARTARAK ,60 BİNİ GEÇKİN  AK PARTİ MERKEZ İLÇE OYUNADA YÜZDE 11 FARK ATTIK DİYE BİZZAT SİZ SÖYLEDİNİZ  ..

Neye dayanarak bunları söylüyorsunuz hangi anket hangi tarihte neye dayanarak kaç bin denek ile hangi yöntemle yapılmış bunları açıklamak zorundasınız..

Yoksa bu söylemleriniz demi bir algı ..

Yapmayın böyle yönlendirmelere hiç gerek yok zaten uşaklı kime neden oy vereceğini iyi biliyor.. seçmenin oyuna ipotekten vazgeçin..

 19- SAYIN GÜR SİZ MAĞDUR DEĞİLSİNİZ, SİZ  KAMU HİZMETİNDEN MEN İLE YARGILANDIĞINIZ BİR DAVA SONUÇLANMADAN ADAY OLDUĞUNUZ İÇİN  UŞAK’I MAĞDURİYETE GÖTÜRÜYORSUNUZ..! 

20- Davam Yok Diyemiyorsunuz.Yargılandığınızı Sizde Kabul Ediyorsunuz .Davanızı Sonuçlandırıp  Öyle Aday Olsaydınız Dedik Bunun neresi  İftira kimse size doğruları söyleyemeyecek mi? kimse sizi eleştiremeyecek mi?

21- Söz verip tutmak bir erdemdir. Siz ilk önce reklam ve tanıtımlarınızı yaptırdığınız propaganda çalışmaları yaptığınız, paramız genel merkezden gelince ödeyeceğiz deyip sonra inkâr ettiğiniz basın kuruluşu olan Egem TV’nin ve çalışanlarının hakları verin sonra millete söz verin.

Biz anlaşmadık diyorsanız reklam ve tanıtımları ne karşılığı aldınız.

Bir söz akdiniz yoksa neden fayda gördüğünüz bu reklam ve tanıtımları yaptırdınız dersek, bedava yaptılar vb bir çok şey söyleyeceksiniz. Peki kuyumcu var aranızda altın alsanız para vermeyecek misiniz, ya da basın kahvaltınızın parasını mı ödemediniz, ya da müteahhit olan aday Muhammet Gür sizden daire alsalar para vermeseler bedava sen bizzat verdin daireyi deseler ne dersin. Fayda gördüğünüz iş size bizzat Muhammet Gür ve İyi partiye ait, sözleşmemiz yok derseniz, yemek yediğiniz lokantada yemekten önce para ödemek için sözleşmemi yaparsanız yoksa yemeğinizi yer faydanızı görür parasını mı ödersiniz?

TOPLANTINIZ DA ÇALIŞANIMIZ BEN BİZZAT ŞAHİDİM SİZ BÖYLE DEMEDİNİZ Mİ DİYOR HEP BİR AĞIZDAN İNKAR EDİYORSUNUZ .. NE DİYELİM HER ŞEYİ İNKAR EDİYORSUNUZ ZATEN..

Peki Aday Muhammet Gür Kendi Sesinden Yani Bizzat Senin Sesinden Olan Reklamı Egem TV Size Basın Zoruyla Mı Okuttu. SİZ il başkanınızla önce konuşun sonra bize saldırın…

 Bırakın Artık Bu Suçlamaları, Uşaklıya Algı Yapmayı, Bir De Basın İçi Rekabet Ve Husumetten Bizi Bir Birimize Düşürüp Ortan Kaybolmayı.

bu gün sözünü tutmayanlar yarın Uşaklıya verdikleri sözü nasıl tutacaklar? o da ayrı bir konu…

Birde Şu Basın Toplantınızda Ticari Sırları, Yok Sayıp İftira Ve Uydurmalarla Hukuksuzca Dağıtıp Yaydığınız Faturalar Meselesini Cumhuriyet Savcısına Anlatacaksınız .

EGEM TV'NİN FATURASI VAR DİYORSUNUZ BİZİM ÖYLE BİR FATURAMIZ YOK..BUNUNLA İLGİLİ İFTİRADAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUZ.. AVUKATINIZ SİZİ BİRAZ DOĞRU BİLGİLENDİRSİN…

Sayın GÜR açıklamanız da “kanal 58 şunu aldı,ÖZ EGE KENT 64  bu kadar aldı Egem tv bu kadar aldı Uşak belediyesinden “diyorsunuz ..

Yerel yönetimler yerel basını, sporu, sanatı, yerel spor kulüplerini, yerel sanatçıları, el sanatlarını desteklemez ise yerel kültür nasıl yaşayacak.. Bu bir suç mu siz ne demeye çalışıyorsunuz?

Ne bu şimdi biz bir anlam veremedikte... Neyi ima etmeye çalışıyorsunuz? Bir kez olsun açık konuşun..

Sizi övgü dolu haberler yaparken bu çalışmalar yoktu sizi eleştirirken bu çalışmalar var öyle mi?

Ne yani belediye başkanı yada belediyeden birileri mi bizleri yönlendiriyor bunu mu kast ediyorsunuz?

Konuştukça batıyorsunuz ..

Sayın GÜR Uşak belediyesi Uşak’ta her sektörden gıdadan, temizlikten, güvenlikten, spordan, inşaattan, İP’ten, araçtan, plandan vb alım yapabilir. bunlar normalde Uşak’ın tanıtımı ve kamuoyunu bilgilendirmek adına  görev yapan basın kuruluşlarından konser ,festival yayını,duyuru,tanıtım filmi yapımı ,yayını gibi hizmetler alması mı anormal..

siz müteahhit zihniyetinde olunca sadece müteahhitler mi belediye ile iş yapar diye düşünüyorsunuz?

SAYIN GÜR BU LAF KALABALIĞINI BIRAKINIZ ESAS KONUYA GELİN KAMU HİZMETLERİNDEN MEN CEZASI TALEBİ İLE YARGILANMIYOR MUSUN?

BU DURUMU SEÇMENE ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLMİSİN?

UŞAKLININ BUNU BİLMEK HAKKI DEĞİLMİ?

YARIN SEÇİLİRSEN VE CEZA ALIRSAN UŞAK BELEDİYESİ NE OLACAK?

Bir basın toplantısı yaparak Egem TV’ye açıkça hakaretler eden ailesine dil uzatan Muhammet Gür ve ekibine sözümüz,

BİZ SİZİN  SİYASİ  RAKİBİNİZ DEĞİLİZ, SİYASİ RAKİPLERİNE YENİLENLER YARI YOLDA KALANLAR VE SUÇ ÜSTÜ OLANLAR BASINA VE DİĞER SİYASİ OLMAYAN KURUMLARA SALDIRIRLAR. SİZİN DE BİLDİĞİNİZ GİBİ ŞİMDİYE KADAR HEP BÖYLE OLMUŞTUR.

ÖZÜR DİLEYECEĞİNİZ YERİNE BİZLERE SALDIRMA YÖNTEMİNİ SEÇİYORSUNUZ .

İSTEDİĞİNİZ KADAR SALDIRIN UŞAK HALKI NEYİN DOĞRU OLDUĞUNA ZATEN KANAAT GETİRMİŞ DURUMDA..

TÜM BASIN MENSUBU  ARKADAŞLARIMIZI ORAYA GETİREREK SADECE EGEM TV Yİ KARALAMAYA YÖNELİK YAPTIĞINIZ SÖZDE BASIN TOPLANTINIZ DA TEK BİR DOĞRU VAR ..

O DA  YARGILANDIĞINIZ DAVA … VE KAMU HİZMETLERİNDEN MEN CEZASI ALABİLME İHTİMALİNE KARŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK PARTİNİZİ VE UŞAK’IN SEÇİMİNİ RİSKE SOKMANIZDIR?

KONU İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ HABERİN SADECE KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLDUĞUNU BİLDİRİR.

KAMUOYUNA SAYGILAR SUNARIZ..

EGEM TV YE ,EGEM TV YÖNETİCİLERİNE VE AİLESİNE SUÇ UYDURUP İFTİRA ATAN MUHAMMET GÜR VE EKİBİ İLE İLGİLİ UŞAK CUMHURİYET BAŞSAVCILIGINA SUÇ DUYURUNDA BULUNDUK.ADALET ÖNÜNDE BU SUÇ UYDURMA VE İFTİRALARININ BELGESİNİ İSTEYECEGİZ..EGER YAPTIGIMIZ UŞAK POSTASINDAKİ HABERİMİZ YALAN İSE NEDEN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMADILAR ÇÜNKÜ HABER DOGRU VE GERÇEKTİR. AMA HABERİ DEGİLDE EGEM TV Yİ TARTIŞTIRARAK SUÇLAYARAK OLAYI ÖRTBAS ETMENİZE İZİN VERMEYECEGİZ. 25 YILDIR SUSMADIK BU GÜNDE SUSMAYACAGIZ.

EGEM TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI SONER DEMİRÖZ ÜN KONUYLA İLGİLİ MUHAMMET GÜR E SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMASI VE AÇIKLAMASI NI LİNKE BASARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

https://www.youtube.com/watch?v=cSoMERp3-lg

https://www.youtube.com/watch?v=mZugqYpz0QU             

EGEM TV YÖNETİMİ

NOT: ÇEŞİTLİ SİTELERDE SOSYAL MEDYA HESAPLARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE YALAN YANLIŞ YORUMLAR VE HABERLER YAPAN VE YAPTIRANLAR HAKKINDA DA DAVA AÇACAĞIMIZI BELİRTİRİZ...

Egem TV Yönetim Kurulu  

 
 
YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI