Reklam
Bugun...
SEÇİM SONRASI UŞAK BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR.


HABERCİ HABERCİ
egemtv@gmail.com
 
 

SEÇİM SONRASI UŞAK BELEDİYESİNDE TESPİTLER.

SEÇİLMEDEN KENDİNİ BAŞKAN İLAN EDENLER BİLE OLDU.

Uşak çok ciddi bir seçim geçirdi,Adaylardan ve partilerden,kimi çok temkinli kimi çok hızlı giderken ,

kimi daha seçilmeden başkan havalarında, Uşak sokaklarında dolaştı ,

hatta basın toplantıları bile yaptı.

Daha seçim bitmeden onun oğlu işe alınmayacak ,

o kurum,bu şirket, şu kişi  ile çalışılmayacak gibi aleni düşmanlıklarını basın önünde sanki belediye başkanı olmuş gibi sergileyip,

emir ve talimatlara boğanlara ve birde ona alkış tutanlara söyleyecek çok söz var ama zaten, 31 Mart’ta vatandaş bu sözü söyledi diyerek susuyoruz.

Herkesin açıkça bir taraf olduğu 31 Mart Uşak yerel seçimlerinden sonra kimse kabuk değiştirmesin dün bulundugu yeri bu gün tu ka ka ilan etmesin diyenlerinde çok fazla olduğu bu seçimler ile ilgili, bir analiz yazısı hazırladık,

bu adından da anlaşılacağı üzere bir analiz bir yorum yazısı, eksik ve fazla tarafları olabilir sokak da ,kulislerde duyulanların kelimelere dökülmüş bir hali ile sizlere bunları sunuyoruz.

  VERİLEN SÖZLER TUTULACAK MI..??    

Türkiye’de en çok alışkanlık yapan bir durum olan siyasilerin seçim öncesi verdikleri sözü bir bahane ile seçim sonrası unutması, unutturması veya unutturmak için ötelemesi, hele biraz zamana yayalım demesi İnşallah Uşak’ta bu olmaz,

her aday ,her parti konuştuğunun arkasında durur.

Belediye başkanlığı seçimlerinde özellikle başkan adaylarının verdiği söz ve vaatler ,tüm partiyi baglayıcıdır.

Yani seçildigi anda ,partinin ilçe-il başkanı yönetimleri ,meclis üyeleri vb herkes o sözün yerine varması için sorumludur.

Başkan söyledi ben demedim duymadım gibi bahaneler olamaz ,

çünkü seçimin tek şartı EGER BAŞKAN SEÇİLİRSEM,ile başladığı için ,BAŞKAN SEÇİLİNDE,de söz artık SENET durumuna gelir.

UŞAK'DA KAOS İSTENİLMİYOR..  

31 Mart’tan sonra 10 civarında,ciddi bir zaman kaybedip ,seçilmiş Başkanın koltuğuna oturamadığı bir ortamdan sonra yeni kaoslar,

 Uşak’a ve Uşaklıya artık  fayda vermez.

    Yeni dönemde özelliklede kazanan taraflarda tüm ülkede olduğu gibi Uşak da da,

  Yola çıktıkları ile yolda buldukları arasında tercih yapacak olan siyasileri çok ciddi bir sınav beklemekte.

      Şu an için Uşak da yapılması gereken en dogru şey seçilmiş başkana destek vermek.

Eğer muhalefet yapılacaksa da yapıcı eleştirilerle öneriler sunmak en doğru olanı...

YENİ BAŞKAN .. YENİ KADER Mİ..

BAŞKAN YARDIMCILARINA DAİR ..İZLENİMLER..

Yeni Başkan ,yeni kader denilen bir dünyada, yeni başkanın ilk icraatlarına bakıp biraz değerlendirmek lazım.

    Yeni Başkanın ,İlk dikkat çekenlerden biri meclisinden 3 kişi yardımcısı olarak atamak oldu.

Bu atamanın en dikkat çekeni de, Uşak tarihinde bildiğimiz kadarı ile ilk defa bir Bayan Başkan Yardımcısının atanmasıydı.

   Uzun zamandır Ak Partide siyasetin aktif içinde olan, kadın kolları ve il yönetiminde görev yaptıktan sonra, Belediye Meclisine seçilen Mimar Zeynep Ceylaner Hanım Başkan Yardımcısı oldu.

   Yani Uşak Belediyesine üst düzeyde artık bir bayan eli değecek.

     Radikal değişimci ve gelişme açık bir karar olan bu atama ,Başkan Mehmet Çakın’ın imajına çok ciddi bir olumlu katkı sağladığı kadar,

    Uşaklının da bir bayan siyasi yöneticiyi tanımasına fırsat verdi.

   Önümüzdeki dönemde en çok takip edilen kişi muhakkak ki Başkan Mehmet Çakın olacak tır.

Fakat Çakın Başkan’dan sonra en çok gözlenen ve dikkat edilen yöneticilerden biride Zeynep Hanım olacaktır.

Zeynep Ceylaner’i bizde basın olarak destekliyoruz,ve yakın takibimize aldık.

 Uşak’a bir bayan elinin değmesinden, Zeynep Hanım gibi başarılı bir kişinin bu görevi almasına çok olumlu bakıyoruz ama bunun kadar, Mehmet Çakın Başkanın bu kararını da çok olumlu buluyoruz.

İlkler şehri Uşak’a bir ilk de göreve gelir gelmez Çakın Başkan verdi.

   Birde Uşak’ı çok geren bu seçimlerden sonra bir Hanımefendinin görev alması ortamı yumuşatacak siyasete nezaket getirecektir diye düşünüyoruz.

Diğer Başkan Yardımcıları da en az, Zeynep Hanım kadar değerli ve heyecanlı onları da unutmamak gerekli…

    Hikmet Kahraman Beyin siyasetin nerdeyse içinde büyümüş, tabiri caizse pişmiş bir insan, meclis üyeleri arasında şehrin, partinin ve siyasetin hafızasına sahip önemli bir kaç kişiden biri.

   Yani çok uzun dönem siyasette bulunmuş, tecrübeli bir isim, özellikle esnaf ve parti arasında çok ciddi bir köprü olacağı kesin gibi,Hikmet Beyde çok dikkat edilen ve takip edilen bir isim olacak.

    Diğer Başkan Yardımcısı Gökhan Yalçın Bey genç ve dinamik, farklı bir sakal şekli ve güler güzüyle Uşak’ta kendini fark ettireceğe benziyor.

    Siyaseten çok fazla tanımasak da, Mehmet Çakın Başkanın siyasette gençlere verdiği önemi göstermesi açısından da sembol bir isim olacak.      Şehir onu da çok yakından takip edecek.

MHP –CHP VE İYİ PARTİ MECLİS ÜYELERİ..

Yine Uşak Belediye Meclisinde bu dönem yeni olan CHP üyeleri MHP Üyesi ve İyi Partili üyeleri de Uşaklı çok takip edecek.

MHP Üyesi genç ve başarılı bir Avukat olan ,

Harun Güvenç olumlu ve pozitif bir tavırla mecliste komisyonlarda görev aldı ve olumlu hizmetlerde varız ama eleştirilmesi gereken yerde de mutlaka Uşaklıdan ,yana parti tüzüğümüze uygun nezaketle eleştirimize ortaya koyacağız dercesine, belediye meclisinde ,Uşak merkezde tek MHP’ li üye olarak yerini aldı.

    Uşak çok uzun zamandır, ilk defa Merkez Belediye Meclisinde bu kadar az MHP’li üye ile temsil ediliyor.

Bu nedenle de MHP’li üyede Uşak’ta çok ciddi bir takip içinde kalacak.

Başkanlık seçiminde, Uşak Merkezde CHP’yi geçen MHP Belediye Meclisinde CHP’nin arkasında yer aldı. Bu çok ciddi değerlendirilmesi gereken bir konu...

Siyasiler Uşaklının 31 Mart’ta kendilerine yazdığı bu mektubu iyi okumalı.

CHP’li 2 üye bu dönem mecliste görev alıyor, çok takip edilecek üyelerden olan, CHP Grubu bakalım CHP tabanın sert muhalefet beklentilerine cevap verebilecek mi.?

   Değerli kişilerden olan CHP’li üyeler nasıl bir muhalefet yapacak, CHP tabanına ne mesajlar verecek bu da çok takip edilecek.

   Aslında hemen hemen, tamamen yenilenen degişmiş. bir Uşak belediye meclisi var.

   Hepsi heyecanlı hepsi kaliteli insanlar, başarı seviyelerini ise hep beraber yaşayıp göreceğiz, şehre sundukları katkıları takip edeceğiz.

    Geçen dönemde CHP sadece Mehmet Karakoç ile sesini çok sık duyurdu ,bu bir parti politikası mı yoksa Mehmet Karakoç’un kendi başarısı mı bilemiyoruz ama, Uşak Belediyesinde seviyeli muhalefeti Mehmet Karakoç’la takip ettik.

Uşak’ta artık aktif siyasi bir rol alan İyi Parti meclise ak partiden sonra en fazla üye koyan parti oldu.

CHP VE İYİ PARTİ BELEDİYE MECLİSİ KOMİSYONLARINA ÜYE VERMEDİ.

Bir önceki dönemdede Uşak belediye meclisinde olan fakat, basına düşmüş doğru dürüst bir muhalefeti veya çalışması gözükmeyen, İyi Parti bu dönem meclise çok hızlı ve sert başladı.

Belediye meclisinde komisyonlara İyi Parti, CHP ile birlikte üye vermedi. Yani komisyonlara katılmadı.

Zaten CHP 2 kişi olduğu için birçok komisyona istese de giremiyordu, ama İyi Parti birçok komisyona üye verebilecek sayıda olmasına rağmen, belediye meclisi komisyonlarına katılmadı.

Bunun nedenini tam olarak bilmiyoruz.

Ama çok dikkat çeken bir konu gecen dönem MHP den seçilip,daha sonra  İyi Partiye gecen Necmi Dursun isimli üyenin bu dönem, İyi Parti Grup Başkan vekili olması çok dikkat çekti.

    Çünkü geçen dönemlerde basında doğru dürüst bir muhalefet veya önerisi bulunmayan sessiz ve sedasız bir üye gibi bir performans gösteren, Necmi Dursun, bu dönem meclisin ilk gününde parti olarak çok sert bir tavırla tüm komisyonlara girmeyi ret etti.

Belediye meclis komisyonları ,Uşaklıya hizmet etme, muhalefet koyma veya öneri çözüm sunma yerleridir diyenler, İyi Partinin hiç bir belediye komisyonuna girmemesini çok garipseyerek ,bu durum vatandaş da ,Uşaklıya hizmeti değil seçimde olan gerginliği ,Uşak Belediye Meclisinde devam ettirmeye mi çalışıyorlar korkusu oluşturdu diyorlar.

     Uşaklı komisyonlara girsin Uşak’a hizmet etsin, gerektiğinde komisyonlarda görüşülenlere muhalefet etsin gerektiğinde destek versin diye sizi seçtik demesine rağmen, hayır biz çarşıyız her şeye karşıyız tekerlemesindeki esprili bir örnek gibi hiç bir komisyona girmemelerini çok yadırgandı diyorlar.

Anlaşılan en azından bu sene diğer seneler kadar ,İyi Parti Grubu Uşakla ilgili çok ciddi bir iş gördürmezlik blok’u oluşturacak, bundan bu durum anlaşılır diyenlerde var.

    Öbür sene göreceksiniz bütün komisyonlarda herkes den önce İyi Parti yer alacak bu sadece özellikle, Ak Partiye karşı sert gibi gösterilecek siyasi bir manevra diyerek ,seçimden yeni çıkmış , özelliklede CHP den gelen oyları korumak diyenlerde var.

   Komisyona girmeyecek ,muhalefet yapmayacak veya olumlu çalışmalara particilik yapmadan destek vermeyeceklerin ,neden meclise aday olup Uşaklıdan oy istediklerini anlamak çok zor diyenlerde var.

Önümüzdeki zaman en iyi gösterge olacaktır diyoruz.

İYİ PARTİNİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI RENK VERMEYE BAŞLADIMI..

İyi Parti Meclis Üyesi Necmi Dursun’un Milletvekilliği Adaylığı düşündüğü ve bunun için 31 mart daki seçimde olduğu gibi, CHP’den gelen ödünç oyları korumak için muhalefet yapıp oy devşirmeye devam algısına devam edeceği konuşuluyor.

İyi Parti Uşak da CHP den gelen ödünç veya devşirme oylarla bir milletvekilini şu an için rakamsal olarak garanti etmiş gibi göründüğü için ,bir Çok kişi CHP oylarının geri gitmesinden korkuyor, özelliklede milletvekilliğini düşünen,

İl Başkanı Naci Yıldırım ,Meclis üyesi ve Uşak da yeni yeni parlatılan ve çok sert söylemleri ile kamuoyuna fişek gibi giren ama bir çok kesiminde çok ciddi tepkisini çekip siyasi takip altına alınan,eski siyasilerin prensi Yasin Yavuz ve Muhammet Gür ün de bu beklentiler içinde oldugu söyleniyor.

AK PARTİ UŞAKDA 3 SIFIR YAPABİLİRMİ.

Bir vekillik beklerken İyi Parti ve CHP nin oylarının orantısal dağılması ile daha önceki seçimlerde mümkün olmayan bir matematik hesabı olan, Ak Partinin 3 ,sıfır çıkması da artık matematiksel olarak şu an için konuşulabilinir.

Yani 65 bin civarında olan olan CHP ve İyi Parti oyları eski seçimler dikkate alınarak gidilirse , 33 bin adetlik oy olarak ikiye bölünmesi, Uşak da Ak Partiyi 3 sıfır yapabilir.Çünkü önceki seçimlere bakılınca 33 bin oyla vekillik çok zor .

 Ama bu tabiki bu bir analiz,ve tahmin her seçim kendi gerçekleri ile oluşur.

CHP il başkanın ,Ak Parti gelmesin diye oy verdikleriniz, Uşak da Ak Partiye belediyeyi kazandıracak demesi akıllardan çıkmıyor.

Bu durum hem İyi Partiden hemde CHP den birer vekil gitsin diyeceklerin aklında bu cümleler olsun. Bu durum Uşak da 3 sıfırda yapabilir mi ,yapabilir.

Necmi Dursun un ,Uşakda büyük esnaf olan akrabaları, Yasin Yavuz un eski siyasilerden oluşan destekçileri,Naci Yıldırım ın ben il başkanıyım durumları, birde Muhammet Gür ün bu oylar benim kimse üstüne konmasın bakışları ,İyi Partide milletvekilliği için yeni yarışçılarla çok hareketli bir dönem geçireceğe benziyor diyenlerde mevcut. Ama siyaset de rahmetli Demirel in deyimiyle 24 saat büyük bir zaman.

Bakalım ve görelim.

   Önceki dönemde İyi Partiden Meclis Üyesi olan Necmi Dursun’un o dönemde çok fazla ses çıkarmayıp bu dönemde çok atak ve sert muhalefetinin nedeni nedir diye soranlara Milletvekilliği adaylığı bekliyor diyenleri de takip edeceğiz.

İYİ PARTİ CHP DEN GELEN OYLARI GERİ VERMEK İSTEMİYOR.

Gecen genel seçimde 20 bini bulmayan bir oy ile milletvekili çıkarması imkansız olan, İyi Partide bu dönem CHP’ye yapılan algılarla 50 bine yakın oy alması, bir Milletvekili çıkarır mıyız acaba beklentisini güçlendirdi.

CHP’den gelen ödünç oylara sahip çıkarsak bu iş olur diye düşünenler, seçimde olduğu gibi yine genel seçime veya erken olabilecek bir seçime kadar CHP tabanından ve yönetiminden ellerini çekmeyecek diyenlerde mevcut.

CHP İL BAŞKANI HEDEF DE Mİ..??  

Hatta bu düşüncede olanlar CHP tabanını bu algıya karşı korumak için çok mücadele eden ,CHP İl Başkanı Nadi Sancar ın  istifa ve görevden ayrılmasını hızlandırmak için çok uğraştığında söylüyorlar.

 CHP’ye gelecek daha sessiz bir, İl Başkanı CHP tabanını korumakta zorluk çeker.

Nadi Sancar denenmiş ve bu algılara karşı korkusuz bir il başkanıydı diyenler.

 Sancar’ın, İyi Partiye 30 Bin oy vermeniz onları Belediye Başkanı yapmaz ama Ak Partiyi iktidara getirir.

Fakat CHP’ye 10 bin oy CHP’ye Uşak Belediye Başkanlığını kazandırır söyleminin doğru çıkması da bu grupları korkuyorda onun için,

 Nadi Sancar’ın CHP’nin başından gitmesini istiyorlar diyenleri de yakinen takip edeceğiz.

SAADET PARTSİNİN UŞAK'DA ALDIGI DARBE ÇOK BÜYÜK.

Aslında bu seçimlerde en büyük darbeyi ,Saadet Partisi aldı.

Geçen seçimlere göre oyu en fazla düşen parti Saadet Partisi oldu. Aday ekip vb vb hiç bir solgan ,hiç bir proje ve ekip, Saadet Partisindeki müthiş çöküşü durduramadı.

Aday İnş Müh İbrahim Daggezen çok iyi oy alacak çok iyi bir aday denilirken tam tersi şimdiye kadarki en düşük oylardan birini aldı.

Saadet tabanın kime oy verdigi tam bilinmezken ,Uşak da yerel seçimlerin ,proje ve ekiple degil algı ile oluştugu izlenimi veren bu durum çok dikkatli analiz edilmelidir.

Bolve ciddi  projeli ,tabandan geldi ve iyi bir ekibi var denilen Daggezenin müthiş sonu çok dikkat çekici.

Seçimlerin en çok çalışan adaylarından olan İbrahim Daggezen bu durumu mutlaka yakınen incelemeli.

Uşakda facebook ,sosyal medya ve bilbord vb tanıtımlarla halka ulaşmada çok mesafe kat eden Saadet Partisi adayı,bunların hiç birinden verim alamamış gibi duruyor.

Şimdiye kadarki Saaadet Partisinin girdigi seçimlerin en büyük sosyal medya ve bilbort tanıtımlarından birini  yapan İbrahim Daggezen ve ekibinin neden bu hale geldigi çok merak konusu.

CHP nin büyük çöküşünün gölgesinde kalan Saadetdeki müthiş çöküş oy oranlarındaki yüzdeliklerde çok dikkat çekici oluyor.

Son dönemde Uşak yerel basınını küçümseyip ben bilbort ve sosyal medyada varım size ihtiyacım yok diyenlerin [ saadet partisi adayı ile ilgisi yok ] çok dikkatli takip ettigi bu gelişmeler ,mutlaka çok ciddi incelenmelidir.

Uşak da her zamanki gibi yerel basına deger verenler bir kez daha rakiplerininden bir adım öne geçmiş gibi duruyor.

VEKİLLİKLDE PARTİSİNE OY VEREN CHP LİLER

NEDEN BAŞKANLIKDA BAŞKA PARTİLERİ TERCİH EDİYOR.

CHP nin Uşak tabanı ve kanaat önderlerinin milletvekilliği seçimlerinde partisine oy vererek bir milletvekili çıkarttığını söyleyenler  aynı CHP lilerin yerel seçimlerde 25 yıldır bir çoğunun başka partilere oy verdiğini de söylüyor.

Halbuki muhalefet de bir vekilden ,iktidarda bir belediye başkanı daha çok işlerine yararken, CHP’lilerin çoğunluğunun bu durumunu anlamak da çok zor diyenlerde var.

   Uşak’ta herkesi suçlayan ve çok gergin bir politika izleyen gruplar da bakalım bu süreci nasıl götürecek. Ama en önemlisi, Mehmet Çakın Başkan ve ekibinin çalışması dikkate gelecek.

BAŞKAN ÇAKIN NE YAPACAK..

Çünkü tebrikler artık yakında bitecek ve Çakın Başkan verdiği söz ve vaatlerle baş başa kalıp hizmete başlayacak.

    Hükümet desteği yanında olan mecliste çoğunluğu bulunan Mehmet Çakın Başkan’ın başaramadığı işler için bir mazereti de olmayacak.

İlk izlenimlerimiz çok olumlu giden bir çalışma düzeni var, inşallah Uşak için  bunlar atarak devam eder.

Kargaşa ve huzursuzluk çıkaranların amaçlarına Uşak’ta hizmet edecek basında artık olmayacaktır ve huzursuzluk edenler için bu işler artık sosyal medyanın çöplüğünde bir dedikodu ve sadece sahibini bağlayan paylaşımlar olarak kent arşivinde yerini almadan kaybolup gidecektir.

 Uşaklı hizmet edene değer verdiği gibi huzursuzluk ve gerginlik çıkaranlara da her seçimde olduğu gibi önümüzdeki seçimlerde yüzde bir ile de olsa cevabını kaybettirerek verir.

Başkan Çakın ın, İyi Partinin ilk meclis toplasındaki hiçbir komisyona girmeme kararından  etkilendiğini zannetmiyoruz.

Belediye ye yavaş yavaş hakim olmaya çalışan, Uşak Belediye Başkanı zamana yayılarak bir çok belediye yöneticisini değiştirerek kendi ekibini kurması da bekleniyor.

BELEDİYEDE KÜLTÜR SOSYAL İŞLERE

VE DİGER BİRİMLERE ,BAŞKAN ÇAKIN IN NEŞTERİ DEĞECEKMİ..??

Özellikle de,Uşak da son günlerde duvara toslamış gibi duran ivmesiz ve yetersiz kalmış birimlerin başında olan,kültür ve sosyal işlere de önem verecek diye beklenen,, Mehmet Çakın Başkan buradaki sıkıntılı yapıyı düzenleyerek ,bunlarla  birlikte fen işlerinde ve diğer birimlerde de hizmeti hızlandıracağı bekleniyor.

Belediye muhasebesinden çıktıgı anlaşılan çarşaf çarşaf belediye ye ait faturaların yayınlanması ,Uşak belediyesini çok zor bir duruma düşürdü ,doğruluğu veya yanlışlığı bilinmeyen bu konuda da bir açıklama yapılmayan bu durumu ,belediye muhasebe birimi personelinden bazıları ve muhalefet de olan ve hala yeniden meclise seçilmiş bir meclis üyesinin organize ettiği söyleniyor.

Mehmet Çakın başkan ın tam gelme zamanına denk getirilen bu fatura yayınlama işleri , eski başkan giderken yeni başkan daha gelmemişken yapıldı. Mehmet Çakın başkanın bu durumu sert bir şekilde sonlandırması bekleniyordu ve ,Çakın başkanın görevi alması ile bu olay sonlandı,

şimdi bu olayın faillerinin bulunması kaldı.Başkan Çakın ın bu olay ile ilgili muhalefet meclis üyesi ,personel vb dinlemeden idari bir takip yapmasıda bekleniyor.

Uşak artık yeni bir döneme girdi ve Uşaklının Yeni dönemde tüm gözleri,

Uşak Belediyesinde ve Başkan Mehmet Çakında olacaktır.

SEÇİM BİTTİ ARTIK,YENİ BAŞKANI KUTLAYIP ,

YAPICI ELEŞTİRİLER VEYA TAM DESTEKLE,

BAŞKANIN VE UŞAK 'IN YANINDA OLUP

HİZMET BEKLEME ZAMANI..

Başta bizzat Mehmet Çakın,Ak Parti il Başkanı Av. Fahrettin Tuğrul,Merkez İlçe Başkanı Mak.Müh.Mehmet Bayar, Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertugrul,Gençlik kolları Başkanı Enes Kale ve yönetimleri,belediye meclis üyeleri ve  adayları ,İl genel meclisi adayı ve üyeleri,partililer ,

ve daha bir çok kişinin çok yogun,dikkatli ve titiz çalışmaları ile Uşakda şimdiye kadar olmayan baş başa giden bir seçimden binden fazla ikibinden az oyla seçimi kazanan ,

Ak Parti Uşak teşkilatları artık tek vucud olarak başkanları Mehmet Çakın ın yanında olduklarınıda gösteriyorlar.

Bu durumda Uşakda özlenen uyumun beklentilerini artırıyor.

Ak Parti artık hizmetde mazereti olmayan bir durumdadır.

Geçen gün ilk canlı yayın programını Uşakın tek RTÜK lisanslı yerel televizyonu olan EGEM TV de yapan Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve İl Başkanı Fahrettin Tuğrul u sitemiz ve tv miz haricinde sadece facebook sosyal medyamızdan izleyenlerin sayısı 20 bin i geçmişti. bu durum bile Çakın ve Tuğrul başkanların Uşakda çok ciddi takip edildiklerinin bir göstergesi oldu.[ linki aşagıda ]

http://www.usakegemtv.com.tr/20-bin-kisi-belediye-baskani-mehmet-cakin-ve-ak-parti-il-baskani-fahrettin-tugrulu-izledi/4924/  ]

Mehmet Çakın ve ekibine başarılar dileyerek ,yeni dönemde Uşak ın daha büyük ve etkin hizmetlerle tanışmasını temenni ediyoruz.

Araştırmalarımız devam ediyor.

yakın zamanda Uşak İl Genel Meclisinide analiz edecegiz.

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI