Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
AMERİKA İLE SAVAŞMAK ZORUNDAYIZ..Unutmayınız ilk vuran kazanır.


İdris ORTAKAYA BSO Genel Başkanı ve Gazeteci Yazar
egemtv@gmail.com
 
 

 AMERİKA İLE SAVAŞMAK ZORUNDAYIZ

 

            Amerika denen alçak terörist devlet, yıllardır bizimle dolaylı olarak savaşmaktadır.Maşaları ve uşakları tarafından sürdürülen bu savaş mutlaka resmi bir nitelik kazanacaktır. Bu güne kadar devam eden bu savaşlarda mağlup olan Amerika bu mağlubiyetlerine doymayarak yeni yeni oyunlar planlamaktadır.

            Rezza Zarrap olayında yaşanan hile ve entrikalarla ülkemizi uluslar arası kukuk çerçevesinde mahkum etmeye çalışmaktadırlar. Bu alçak ve namusuzların ihanet girişimlerinin sahte olmasının anlaşılması bunları telaşlandırmıştır. Dava nın savcı ve hakimi, FETÖ terör örgütünün elemanı oldukları resim ve belgelerle tesbit edilmiştir. Dava'yı ertelediler. Ellerindeki belge ve bilgilerin sahte olduğu Dünya kamu oyu tarafından anlaşıldı. Buna karşın bunlar amaçlarından vaz geçtilermi? Elbette hayır. Hiç bir şekilde vaz geçmeyecekler. Yeni belge ve bilgilere ulaşmak için dava yı erteleyerek zaman kazanmaya çalışmaktadırlar. Her platformda bizimle uğraşacaklar. Biz çok uyanık olmak mecburiyetindeyiz. Bu alçak FETÖ ile FETÖ nun uşaklığını yapan yerli iş birlikçileri halen 15 Temmuz işgal girişimini FETÖ nun yapmadığını iddia ederek, ABD ye gönderilen 500 çuval dolusu belgelere çöp diyerek ABD li ağa babalarına karşi olan sadakatlerini göstermektedirler.

            FETÖ ile PKK Amerikanın köpekliğini yapmaktadırlar. Bu alçak örgütlerle mücadele etmek bir yurt severlik görevidir. FETÖ alçakları şu anda varlıklarını şekil değiştirerek devam ettirmektedirler. Şeklen FETÖ cu görünmeyen ancak özde FETÖ ya uşaklık eden bu alçaklar Gazeteleri ile, Televizyonları ile varlıklarını sürdürmektedirler. FETÖ nun Ak parti görünümlü Belediye Başkanları, siyasi aktörleri, Brokratları ve iş adamları bu yayın organlarına açık destek vermektedirler. 15 temmuz işgal girişiminden sonra ülkemizde yeni kurulan  ve sahipleri değişen Televizyon kanalları ile gazete sahipleri incelendiğinde bu iddialarımda ne kadar haklı olduğum görülecektir. Bu alçaklar ülkenin her il ve ilçesinde sıkı ve ciddi bir takip altına alınmalıdırlar.

            PKK yı binlerce Tır dolusu silahlarla donatan ABD nin bu hazırlığı bizim ülkemize yapacağı bir operasyonun göstergesidir. " Ya benim dediğimi yaparsınız, yada ben gerekeni yaparım" demenin resmidir. Bu anlayış kaçınılmaz olarak bizi resmen ABD ile savaştıracaktır. IDLİB de konuçlanan birliklerimize YPG li alçaklar tarafından taciz atışları yapılmıştır. Türkiye bu alçak girişime karşı sessiz kalması mümkün değildir. Gereği mutlaka yapılacktır. NATO da yaplan çirkin skandala gerekli karşılık verilmiştir. Yapılan her olumsuz bir eğleme karşı daha büyük bir eğlemle karşılık verilmektedir. Bunlar yetermi? Elbette yetmez. Düşmanı yerinde yok etmek en doğru bir yaklaşım tarzıdır. Görülen her olumsuzluk yerinde yok edilmelidir. Ülkemize göz diken alçakların anında gözleri çıkarılmalıdır.

            ABD ve YPG nin oluşturduğu birlik mutlaka yok edilmelidir. Beklemenin hiç bir anlamı ve hiç bir mantığı yoktur. Ne kadar geciktirilirse o kadar sıkıntı yaşarız. Bu savaş kaçınılmazdır. Beklemek ve geciktirmek düşmanın işine gelir. Unutmayınız ilk vuran kazanır. Allah ülkemizin yardımcısı olsun. Saygılarımla.

İDRİS ORTAKAYA

           yazılar yazar ın sorumlulugundadır. 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI