Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
DEVLET İHANETÇİLERİ AF ETMEZ


İdris ORTAKAYA BSO Genel Başkanı ve Gazeteci Yazar
egemtv@gmail.com
 
 

                                                DEVLET İHANETÇİLERİ AF ETMEZ

 

         Hiç kimse Devlet den büyük değildir. Devlet millet için çok önemli bir organizasyondur. Bu organizasyonun tekerine çomak sokmaya kalkanlara karşı organizasyonun kendini koruma mekanizmasını devreye sokar. Hele ki bu Devletin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti ise, çomak sokan, çelme takan tüm hainler bu organizasyon çarkının dişlileri arasında yok olmaya mahküm olur.

         Türkiye Cumhuriyeti Devletini hafife alan bazı alçaklar kendilerini bir halt zan ederek, Devletimize düşmanlık eden Avrupanın haçlı şeytanlarının istihbarat örgütlerine Devlet sırlarını servis ederek, ülkemizi güç duruma düşürmeyi amaçladılar. Bu alçaklığı yaparken ülke yönetimini zora sokarak teslimiyetçi bir yönetim kadrosu ,tam bir ihanet içinde oldukları inkar edilmeyecek bir gerçek olduğu basın yolu ile bizlere intikal etmektedir. hepsi ihanetin bedelini ödeyecektir.

         Bu alçakların tüm faaliyetleri Devletimizin bilgisi içindedir. Devlet tüm bu ihanetçileri denetim altında tutmaktadır. Şükürler olsun ki Devletimiz çok güçlü bir Devlettir. Hiç kise Devletten güçlü değildir. Bir takım aptallar Devletimizi çadır Devletine benzeterek operasyonlar düzenlemeye çalışmaktadırlar. Bunlar hüsrana uğrayacak ve devlete karşı ihanetlerinin bedellerini mutlaka ödeyeceklerdir.

         " Seçmeni kandır oyunu al " Hile, yalan ve iftira taktikleri ile vatandaşı enayi kendilerini uyanık zan eden bu aptallar 24 haziran da sandığa gömüleceklerini hiç mi hiç düşünmezler. Alçakça yapılmaya çalışılan böyle siyaset yerin dibine batsın. Yalan söyle, çamur at, tutmasada izi kalsın. Topluma iyi örnek olması gereken siyasetçiler ne yazık ki kötü örnek olmaya devam etmektedirler. Ne yaparlarsa yapsınlar hevesleri kursaklarında kalacak. Saygılarımla.

İDRİS ORTAKAYA

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI