Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
ERDOĞANI ÇOK ZOR BİR SÜREÇ BEKLEMEKTEDİR..Ekibinizi, kadronuzu yeniden yapılandırmalısınız.Umut ve Sabırla bu yapılandırmanızı ,Bekliyoruz.


İdris ORTAKAYA BSO Genel Başkanı ve Gazeteci Yazar
egemtv@gmail.com
 
 

ERDOĞANI ÇOK ZOR BİR SÜREÇ BEKLEMEKTEDİR

 

            Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş süreci çok zor bir süreç olmayabilir. Ancak, Cumhurbaşkanı'nı bekleyen çok ciddi ve çok zor bir sürecin olduğunü görmezden gelemeyiz.

            Devlet her kademede kof bir büyüme içindedir. Nereye el atarsanız elinizde kalır. Yönetim açısından bir rezaletler sinsilesi içindedir. Yöneticilerin büyük bir bölümü " salla başı al maaşı " mantığı ile hareket etmektedirler. " banane? Devleti ben mi kurtaracağım?" anlayışı en üst seviyededir. Bu ülke benim ülkem, Ülkemde hiç bir olumsuzluğa izin vermem. Tüm yanlışların üstüne giderim. Doğruyu yapmama kimse engel olamaz. Anlayışı mutlaka getirilmelidir. Bu anlayış kültürümüzün bir parçası olmalıdır. Gençlerimiz bu anlayış doğrultusunda eğitilmelidir. Tüm kurumlarımızde bu anlayışı bir ilke olarak benimsetmeliyiz. başka türlü bu olumsuz gidişe doğru bir yön veremeyiz.

            Bu gün sosyal medyada bir video izledim. Bir duyarlı vatandaş isyan ediyor. Savcıları, valiyi ve Devlet'in tüm yetkililerini göreve davet ediyor. " Yeni özgür Politika " diye bir gazeteyi Valiliğin demir parmaklıkları üzerine takmış ve eline bir Türk bayrağı alarak isyanını haykırıyor. Bu gazete paçavrasının, helikopter kazasında şehit olan 13 askerimiz için "KATİLLER PARAMPARÇA " başlığı ile yayınlanıyor. Bu gazete Devlet'ten bandrol alarak dağıtım işlevini de gerçekleştiriyor. Bu gazeteye bandrol veren kamu görevlilerini şiddetle kınıyorum. Bu gazetenin çıkmasına izin veren basın savcılarını şiddetle kınıyorum. Bu alçaklığa göz yuman tüm kamu görevlilerini şiddetle kınıyorum. Bunlar bayragımıza saldıranlar ülkemizin düşmanlarıdılar.

Bu tür gazetelerin yayınlanmasına Basın özgürlğü, ifade özgürlüğü diyen anlayışı şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.

            Bu anlayışa uygun davranış sergileyen siyasilerin varlığından da rahatsızlık duymamak mümkün değildir. Özellikle CHP nin içinde varlıklarını devam ettiren bir kaç Milletvekilinin bu olumsuzluğa çanak tutmalarını görmekten ülkem adına utanç duymaktayım.suç işleyenin dokunulmazlığının kaldırılarak vatana ihanetten yagılanmasının hem ülkemiz için hem de CHP için hayırlı bir girişim olur diye düşünüyorum.

            Değerli Cumhurbaşkanım, FETÖ ve PKK nın iktidarları halen devam etmektemidir? Bu alçakların tasviye edilmeleri neden bu kadar uzun zaman aldı? Denizli Baş Savcısı öldürüldü, FETÖ dan tutuklu olan Denizli'li iş adamları tahliye edildi. Basın ilan Kurumu'nda görevli FETÖ culara hiç dokunulmadı. En az onlarca köşe yazılarımda yazdım. Ben yazdım. Ben okudum. Sizin Devlet görevlilerinin umrunda bile olmadı. Allah yardımcınız olsun işiniz çok zor. Bu anlayışta olan adamlarla hiç bir yere varamazsınız. Yalnızsınız. Yinede yalnız kalacaksınız. Ekibinizi, kadronuzu yeniden yapılandırmalısınız.Umut ve Sabırla bu yapılandırmanızı ,Bekliyoruz. Saygılarımla.

İDRİS ORTAKAYA

SİTE NOTU..YAZILARIN HUKUKİ VE İDARİ,TELİF VB TÜM SORUMLULUGU YAZAR A AİTTİR,SAYFALAR AÇILIR SAYFALARDIR.SİTE DEN BAGIMSIZDIR.YAZIDAN DOLAYI SİTE SORUMLU TUTULAMAZ.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI