Reklam
Bugun...
HÜRÜM DİYORSAN KORKMAYACAKSIN.. Din adına kafa kesiyorlar. Öldüren "Allahu Ekber" diyor, ölen "Allahu Ekber" diyor.


Salih ERGÜL Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı
egemtv@gmail.com
 
 

HÜRÜM DİYORSAN KORKMAYACAKSIN

 

     10 yıldır islam coğrafyasında kan gölü var. Din adına, yapılmadık kepazelik, rezillik kalmadı. Din adına kafa kesiyorlar. Öldüren "Allahu Ekber" diyor, ölen "Allahu Ekber" diyor. Kadınlara, çocuklara zulümler yapılıyor.

      Dünyanın değişik bölgelerinde müslümanlar diri diri yakılırken, empeyalistler kendi çıkarları için ortadoğu'yu kan gölüne çevirirken, yapacak bir şeyimizin olmaması, bizi kahrediyor.

       Olaylara seyirci kalıyoruz, vicdanımız rahat değil. Müdahale ediyoruz, zaman aleyhimize işliyor. Doğru ile yanlış kavramlarından neredeyse uzaklaştık. Siyasi Arena kafaları bulandırdı. Devletimizin ve milletimizin menfaatlerini ön plana çıkarıp, ona göre siyaset üretmemiz gerekirken, siyasi kavgalar, doğruya yanlış, yanlışa da doğru deme noktasına getirdi milletimizi.Onun için, doğru ile yanlış kavramlarından uzaklaştık diyorum. Doğru her zaman ve mekanda doğru olarak kalmalı, öyle bilinmeli.

      Siyasi rant elde edebilmek için, ucuz kahramanlıklarla, efelenip, doğruları görmemek ne kadar yanlışsa; yanlışları görmezden gelmekte, bir o kadar yanlış. Kıyamet alametlerinden biri de, Doğuda yanan bir ateşin, tüm dünyadan görünecek olması. Bakınız ortadoğu'ya Ateş var mı? var. Tüm dünyadan görülüyor görünüyor mu? görünüyor. Ama biz hâlâ, Kıyamet alametlerinden bile haberdar değiliz. Dünya tümden savaşa sürükleniyor. Çıkabilecek bir 3.cü Dünya Savaşından, Allah insanlığı korusun.

          Kontrolsüz bir şekilde devletlerin ellerinde bulundukları, nükleer ve kimyasal silahlar patladığında, böyle bir savaşın galibi olmayacaktır. Menfaatleri uğruna şimdilik           Ortadoğuyu kan gölüne çeviren Emperyalist Güçler, şunu bilsinler ki; bir gün o destekledikleri ve silah verdikleri Terör, onları da vuracaktır. Terörü destekliyorsun dedikleri Katar'ı ablukaya alan devletler ve destekçileri, gün gelecek belalarını, kendi destekledikleri ve besledikleri terör örgütlerinden bulacaklardır. Karın Doyuranı haklı gören zihniyete, doğruları savunamayanlara diyorum ki:

       Karın doyurmakla haklı olunsaydı, haram, helal dan üstün olurdu. Ve yine diyorum ki: Ey müslümanlar; Gelin korkularınızı bir kenara atın. Korkunun ecele faydası yok. Korkmayın dik durun. Haklıysanız güçlüsünüz ona inanın. Güçlünün haklı olduğu safsatasından vazgeçin. Hürrüm diyorsan korkmayacaksın. Çünkü korkunun olduğu yerde Hürriyet olmaz. Saygılarımla.

 SİTE NOTU..YAZILARIN HUKUKİ VE İDARİ,TELİF VB TÜM SORUMLULUGU YAZAR A AİTTİR,SAYFALAR AÇILIR SAYFALARDIR.SİTE DEN BAGIMSIZDIR.YAZIDAN DOLAYI SİTE SORUMLU TUTULAMAZ.

 

           

 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI