Reklam
Bugun...
OLMAZ DEMEYİN, OLUYOR… UŞAK’TA, BU ÇAĞDA, SUSUZ EVLER VAR..


Şehrin Gözcüsü Şehrin Gözcüsü
egemtv@gmail.com
 
 

OLMAZ DEMEYİN, OLUYOR…

UŞAK’TA, BU ÇAĞDA, SUSUZ EVLER VAR..

İl Genel Meclisinin sorumluluk alanındaki Güre Mahallesindeki 7 adet evin uzun süredir temiz suyunun olmadığını söyleyen, İbrahim Özdemir ile Şehrin Gözcüsü ekibi Güre’ye bizzat olayı yerinde görmeye giderek çekimlerini yaptı.

  Güre’de toplamda en az 7 adet evin temiz içme suyu olmadığını söyleyen, İbrahim Özdemir, biz buraya hayvancılık ile ilgili yatırım yapmak istiyorduk, defalarca İl Genel Meclisi birimlerine Temiz su için dilekçe verdik.  3 yıldır uğraşıyoruz fakat bir türlü temiz suyu alamadık.

   TEMİZ SU HERKES GİBİ BURANINDA HAKKI, diyerek İl Genel Meclisine tepki verdi. Yapmak istediğimiz yatırımı yapamıyoruz çünkü temiz su yok, ayrıca 3 yıldır dilekçelerimize rağmen bir gelişmede yok, diyerek İl Genel Meclisi sorumluluğundaki alanda olanlara tepki verdi.

    İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir’in bu olayla ilgilenmediğini ve Güre’ye yapacağı hayvancılık yatırımını bu nedenle yapamadığını söyleyen, İbrahim Özdemir, aynı zamanda burada 7 adet ev var bunlarda temiz su içemiyor bulamıyor, bu çağda susuz ev mi olur, derseniz, Uşak’ta mevcut işte örneği, lütfen bu durumu yerinde çekip belgeleyip yayınlayın diyerek şehrin gözcüsü ekibiyle Güre’de bizzat bulunarak röportaj verdi.

Güre'deki bu kadar evin ,bu çagda temiz içme suyunun olmamasının nedeni, İlgenel Meclisi ve onun Başkanının sorumlulugunda degilmidir, bu alan Nuri Demir Başkanın bölgesidir,diyen Özdemir başka nereye başvuracagımızı bilemiyoruz.İlgilenmiyorlar, insanca bir hak olan temiz içme suyu bile verilmiyor diyerek,

İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir’in 6 aydır görevde olmasına rağmen bu sorunu çözmek için bir çalışma yapmadığını söyledi.

 İbrahim Özdemir, bu kadar ilgisizlik artık çok oluyor, siz ilgilenmeyecekseniz bırakın başkası görev alsın o ilgilensin.

    Mensubu olduğunuz partiyi böyle başarısızlıklar ve ilgisizliklerle andırmanız hoş değil, bu yüzyılda susuz evler mi olur, bunun sorumlusu kim diyerek tepkisine devam etti.

   Bu olayı bir dilekçe ile Cumhurbaşkanına da duyuracağını söyleyen İbrahim Özdemir ile şehrin gözcüsü ekibinin, Güre Mahallesindeki yaptığı röportaj ve haberi yorumsuz sizlere sunuyoruz.

VATANDAŞIN BİZZAT KENDİ AGZINDAN YORUMSUZ SÖYLEDİKLERİNİ MUTLAKA İZLEYİNİZ.

Video izlemek için Linke Tıklayın... : https://www.youtube.com/watch?v=lvVjtUEQDs8&feature=youtu.be

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI