Reklam
Bugun...
ŞEHRİN GÖBEĞİNDE VİRANEMİ OLDU..???


Şehrin Gözcüsü Şehrin Gözcüsü
egemtv@gmail.com
 
 

Vatandaşlarımızdan gönderiler gelmeye devam ediyor.

Yeni yapılan ve Uşaklıdan tam not alan müze binasına taşınan eserlerin bulundugu eski müze binası kaderine terk edilip VİRANEMİ,,oldu diye fotograflarını gönderen okuyucumuz, binanın özel sektörmü yoksa devletemi ait oldugununda tam olarak bilinmedigini yazarak, çok yakında eski müze binası tinerci ve alkoliklerin mekanı olmaya aday gözüküyor,zaten binanın duvarları bile dökülmüş diyerek, şehrin göbegindeki bu eski müze binasının bir an önce yetkililer tarafından ele alınmasını istedi.

Çok uzun yıllar müze olarak kullanılan ,Uşak valiligine bir kaç  dakika mesafesindeki ,eski müze binası, Uşak'a yeni müze binası yapımından sonra kaderine terk edilmiş gibi duruyor.

Çok yakında tinerci ve alkoliklerin mekanı haline gelirse şaşırmayın diye fotoğrafları bize gönderen okuyucumuz, bir an önce şehrin merkezindeki, bu kötü görüntününde giderilmesini istiyor. Konuyu takip edecegiz.

NOT.. ŞEHRİN BİR ÇOK YERİNDEKİ GÖRDÜGÜNÜZ,ELEŞTİRİ YADA TEŞEKKÜRLÜK OLAY VE YERLERİ FOTOGRAF VEYA BELGELERİYLE BİZE GÖNDERİN ŞEHRİN GÖZCÜSÜ YAYINLASIN. 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI