Reklam
Bugun...
UŞAK'A VE UŞAK POLİSİNE İFTİRA GERİ TEPTİ.


Şehrin Gözcüsü Şehrin Gözcüsü
egemtv@gmail.com
 
 

 

Son dönemler ilimiz ve polisimizin adı sıkça geçmeye başladı.

TBMM de bile gündeme geldi. Özellikle 2021 yılı genel bütçelerin konuşulduğu TBMM nin en yoğun olduğu dönemde ,birinci olarak,Uşak’da UDAŞ şirketinin yani doğalgaz dağıtım şirketinin yetersizliği nedeniyle ilimiz sakinlerine gazı tam olarak verememesi nedeniyle, Enerji ve Ulaştırma bakanlarına yapılan açık çağrı idi , ve bu ses karşılık bularak, hem Enerji bakanlıgı, hemde komşu vilayetlerden destek ekipleri anında ilimize geldi.

Yani çağrı karşılık buldu. Özellikle bu konu ilimiz sakinlerinin milletvekillerimize çok olumlu bir desteğine sebeb oldu.

İkinci olarak,TBMM konu edilmemiz ise,

yine bir sıkıntıyı gündeme getirdi ,fakat bu sıkıntı tamamen uydurulmuş ve amacı belli bir hikayenin parçası gibiydi ve söyleyeni dile getireni Uşak sakinleri hiçde normal karşılamadı.

Konu ilimizde polisimizin 30 ‘a yakın bayanın göz altına alındığı bir zamanda bunların çıplak soyundurularak arama yapılması ve  cinsel taciz ve aşağılama yapıldığı iddiası idi.

TBMM salonuna bomba gibi düşen bu iddia, HDP Kocaeli Milletvekili tarafından dile getirildi .

Bu iğrenç ve insanın tüylerini üperten iddiaların gerçekmi ,yoksa büyük bir iftiramı olduğu anlamanın tek yolu vardı ve bu TBMM de dile getirildi,İDDİA SAHİBİ ,İDDİASINI İSPPATA DAVET EDİLDİ.Eger iddia doğruysa delil ve ispat sunulması gerekiyordu, eger bu iğrenç bir iftira ise bu çok agır iftiranın , nedenini bulmak gerekirdi.

İddia sahibi iddiasını ispatlayamadı. Tam tersi kendiside bir bayan olan ve asayişde ilin en tepesinde olan Vali Funda Kocabıyık ,ELİMİZDEKİ KAMERA KAYITLARI İNCELENDİĞİNDE BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEGİL, POLİSİMİZ HUKUKU YERİNE GETİRMİŞTİR ,diyerek olayın bir İFTİRA OLDUGUNU BELGE VE KAMERA GÖRÜNTÜLERİ İLE İSPAT ETTİ.

Aslında bu Uşak Polisine değil ,Uşak Polisi nezdinde tüm Polisimize ,Emniyet ,Jandarma ve güvenlik görevlilerimize idi. Güvenlik güçlerimizin işkenceci , kadınlara bile cinsel istismar yapalicek kadar kötü olduğunu algılatarak bir amaca hizmet etmekti .

Yine Vali Kocabıyık bu gerçek olmayan söylemin nedenini , Yaşananlar göstermektedir ki FETÖ ve PKK terör örgütleri aynı amaç uğrunda birleşmişlerdir diyerek açıkladı.

Hiçbir şikayet bile olmadan ,Avukat görüşmelerinde bile dile getirilmeyen, kamera kayıt ve yazılı belgelerin tamamen yalandığı bu iğrenç iddianın sahibi ,HDP Kocaeli Milletvekili, Ömer Faruk Gergerlioğlu'du, ve bu iftirası nedeniyle olayda adı geçen her polis hakkında şikâyetçi olacak ,suç duyurusunda bulunacak bunuda Uşak Valisi Funda Kocabıyık bizzat açıkladı.

İspat delil varsa bunu yapanlara hesap bizzat sorarız diyenlere tek bir delil söyleyemeyen, Gergerlioğlu, soy isminin adını vererek ,Uşak ve Tüm ülkeyi gerdi,zaten amaçda bu olmasaydı ,delilsiz ispatsız bu kadar büyük bir iddia ortaya atılmaz gerçi buna iddia demek bile mümkün degil bu ispatlanmış suç üstü yapılmış bir İFTİRA OLDU. 

Çok önemli bir amaç kasıt olmasa, bu olayı HDP ,TBMM de gündeme getirmezdi.Köpeksiz köy buldu değneksiz geziyor ata sözü aklımıza geliyor, acaba Gergeroğlu,sadece duyduğu veya hayal ettiği hiçbir delili olmayan bu kadar büyük bir İFTİRAYI nasıl yaptı, bunun hukuki bir bedelinin olmayacagınımı düşündüHDP li Gergeroğluna denilmeliki,bu İl ve bu ülke köpeklerin değil kurtların,aslanların  kol gezdiği bir vatandır, polisini ,güvenlik görevlisini, bu ucuz kuru iftiralara bırakacak çakallar ,Uşak ve Türkiyede olmaz, bunu hakkında davalar açılınca hukuk devletinin adaletine hesap verince anlayacaksın.

Göz altına alınanlar TERÖR den şüphelilerdi ve hukuk gerekeni yaptı, suçlu olanlara gerekeni yaptı,suçu olmayanları serbest bıraktı,onlarda güvenle evine gitti.

Bu kadar ağır bir hakarete maruz  kalan,göz altındaki bayanlar ,savcıya ,polise, adalete ,vb vb bir çok yere gitmedide acaba delilsiz ispatsız mesnetsiz şekilde sadece sana gidip İFTİRAlarını sundular.

Yada onlarda bir şey demedi ,BİZZAT KENDİN UYDURUP HAYAL GÖRDÜN ve bu hayali TBMM gibi bir yerde dile getirdin.

Artık hayellerden uyanma zamanın bile geçmiştir.

YANINDA HAİNCE PUSUDA ŞEHİT EDİLEN MESLEKTAŞINA KURŞUN SIKANLARI BİLE ,ŞEHİDİN KANI DAHA SICACIK AKARKEN ,TESLİM OLAN ,HAİNİ ,TERÖRİSTİ ÖLDÜRMEYİP ,ADALET VE HUKUK CEZASINI VERSİN ,BU ÜLKE BİR HUKUK DEVLETİDİR DİYEREK ,TESLİM ALIP ADALETE GÖNDERENLERİN ADI, POLİS ,JANDARMADIR. BUNUDA ZATEN EN İYİ SEN BİLİYORSUN.

Uşak ve Uşak Polisi üzerinden toplumu germek yerine ,varsa böyle hukuk dışı olaylar hesabını sorarız diyenlere deliller sunsaydın .Ozaman böyle yazmaz hep beraber hesap soradık.

Uşak yiğidin harman olduğu yerdir , bu ülke kahramanlar ülkesidir, aslanlar ,kurtlar vatanıdır,senin iftiralarınada hukuk yolu ile cevap verecek kadar demokratik ve hukuk devletidir.

UŞAK POLİSİNE VE ONUN NEZDİNDEKİ GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE ,ŞEHİTLER,GAZİLER YUVASININ ASLANLARINA, KURTLARINA,SALDIRARAK ,İFTİRALAR ATARAK SANA BU MEMLEKET BU UŞAK VİLAYETİ PRİM VERMEZ.

Zaten Uşak Valisi Funda Kocabıyık hanımefendi bu polislerle çalışan bir bayandır,polislerimizin başı bir hanımefendidir, göz altında olanlara ,cinsel eziyecek edecek polis ,bu ülkede olmaz ,UŞAKDA İSE , VALİ FUNDA KOCABIYIK’ın Oldugu yerde hiç olmaz. Birde İlimizin çok yakınen tanıdığı Şehitler ,Gaziler yuvasının Müdürü Mesut Gezer bey , çok iyi bir polis olduğu kadar .çokda beyefendi ,adam gibi bir insandır, BU BEYEFENDİNİN OLDUGU YERDE HİÇ AMA HİÇ OLMAZ,ona ve ekibine ,bu memleket ,UŞAK ,böyle zalim iftiralarınızı kabul etmez.

Vali Hanımefendi bu İftiralarınızın cevabı olarak ,o suçladığınız Uşak İl Emniyet Müdürlügünü ziyaret etti, nasılmı karşılandı bak fotoğrafını koyalım ,

ÇİCEKLERLE KAPIDA KARŞILANDI. HEM BİR VALİ HEMDE BİR HANIMEFENDİ OLARAK HAK ETTİGİ ŞEKİLDE, İL EMNİYET MÜDÜRÜ MESUT GEZER BEY VE EKİBİ TARAFINDAN MİSAFİR EDİLDİ.

Yani kadına, hanımefendiye nasıl davranacağını bilen bir polis müdürü var Uşakda ,Tabiki teröriste nasıl davranacagınıda bilen bir müdür MESUT GEZER Bey.

HDP Kocaeli Milletvekili Gergeroğlu ,Uşak bu acı ve iftira dolu ithamlarınızı red ve aynen size geri  iade ediyor.

Cumhuriyetimizin kurucusu,Ulu önder Atatürk’ün eşinin, LATİFE HANIMIN memleketinde kadına, hanımefendiye, ve TERÖRİSTE nasıl davranacağını bilen polislerimiz ve yöneticilerimiz var,bu FOTOGRAFA İYİ BAK 'Kİ İYİCE ANLA ,UŞAK’a iftiradan sana pay çıkmaz. Hadi başka yere…

ŞEHRİN GÖZCÜSÜ EKİBİ...

ÇOK ÖNEMLİ NOT ..

BU YAZIMIZ YAYINLANDIKDAN SAATLER SONRA , İL EMNİYET MÜDÜRÜ MESUT GEZER VE YARDIMCILARI,BİRİM AMİRLERİ VE POLİSLERİMİZ ,YAPILAN BU İFTİRAYA CEVAP OLARAK ,İFTİRANIN SAHİBİ HDP MİLLETVEKİLİ ÖMER FARUK GERGEROĞLU  HAKKINDA UŞAK CUMHURİYET BAŞSAVCILIGINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.. İLGİLİ HABERİMİZE ULAŞMAK İÇİN LİNKE BASINIZ.

http://www.usakegemtv.com.tr/usak-emniyet-muduru-mesut-gezer-ve-aralarinda-il-emniyet-mudur-yardimcilarinin-da-bulundugu-cok-sayida-polisten-suc-duyurusu/8426/

UŞAK İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE YARDIMCILARI,POLİSLER, UŞAK ADLİYESİNE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.

 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI