tempobet

Reklam
Bugun...
UŞAK POLİSİ VİCDANLARIMIZI ISITTI..


Şehrin Gözcüsü Şehrin Gözcüsü
egemtv@gmail.com
 
 

UŞAK İL EMNİYET MÜDÜRLÜGÜNDEN  VİCDANLARI ISITIAN  SICACIK BİR ÇALIŞMA DAHA..

Göz altına alınan kadın terör şüphelilerinin üstlerini çıplak aramakla hukuk ve insanlık dışı iftiraya maruz kalan Uşak İl Emniyet Müdürlüğü bu iftiralara ,Bizzat İl Müdürü Mesut Gezer ve il müdür yardımcıları ve polisler tarafından Uşak adliyesine iftiradan suç duyurusunda bulunmuştu.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık’da bir bayan olarak bizzat takip ettiği bu olay ile ilgili, kamera kayıt ve belgeleriyle iftira olduğunu ispatlayarak, Uşak Polisine ve onun nezdinde Polisimize yapan bu iftirayı ,PKK –FETÖ iş birliği olarak tanımlamış ve bizzat İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etmiş ve burda İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ve polisler tarafından törenle ve çicekle karşılanmıştı.

 PKK- FETÖ işbirliği olarak polis ve jandarmamıza ,güvenlik güçlerimize yapılan düzenli saldırı olarak Vali Funda Kocabıyık’ın söyleminden ve bizzat kamera kayıt ve belgeleriyle olayın iftira olduğu ispatlandıktan sonra, Uşak Polisi her zamanki rutin çalışmalarından birini İl Müdürü Mesut Gezer tarafından yaptı. İnsan verdiği değeri her zaman gösteren polisimiz şimdide sokak hayvanlarına verdiği değeri bizzat sokakda sahada gösteriyor.

Pandemi dolayısı ve kış nedeniyle çok zor günler geçiren sokak hayvanlarına Polisimizin şefkat eli ve sıcacık gönlü değdi.

 Hem bizzat sokak hayvanlarına barınma ve yeme içme imkanları sağlayan polisimiz , aynı zamanda şehrin önemli noktalarına astıgı afiş ve bilgilendirmelerle ,farkındalığı da sağlıyor.

Uşaklılar tarafından büyük ilgi ile karşılanan polisimizin bu vicdanları rahatlatan çalışmasına vatandaşlarda büyük destek veriyor. Sokak hayvanlarına bile devletin ,milletin şefkat elini uzatan polisimize teşekkür ediyoruz diyen vatandaşlar ,Uşak Polisi gurur kaynağımız, biz vatandaşlara da örnek çalışmalar yapıyor diyerek , Çalışmaları bizzat koordine eden İl Müdür Mesut Gezer ve ekibine teşekkür ettiler.

Merhametimiz,insanlığımızın ölçüsüdür,merhametimiz asaletimizdir ,lütfen bu kış gününde sokak hayvanlarını unutmayalım,lütfen bu zor günlerde sokak canlarımızı unutmayalım, mesajlı afişler TÜRK POLİSİ İMZASIYLA SOKAKLARA ASILDI.TÜM TLKEMİZE HATTA DÜNYA'YA ÖRNEK BİR ÇALIŞMA ,İLİMİZDE HAYAT BULDU.

Bizzat polislerimizin sokak hayvanlarına yem verip ,kaplarını doldurduğu da gözlendi.

Asayiş ve Terör dahil tüm polislik branşlarında çok başarılı çalışmalar yapan Uşak Polisi İl Müdürü Mesut Gezer önderliğinde sokak canları dedikleri ,hayvanlarımızı da unutmadı,onlara  hem bizzat besinler dağıttırdı, hem de Uşaklılara farkındalık yaratarak vicdanlara seslendi ,merhamet duygularını ön plana çıkardı.

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNİN ,İÇİMİZİ ISITAN ÇOK SICAK BİR HABERİ OLAN BU ÇALIŞMA İÇİN ,ŞEHRİN GÖZCÜSÜ EKİBİ OLARAK , ÖNCELİKLE İL MÜDÜRÜ SN. MESUT GEZER BEY'E ,EMNİYET TEŞKİLATINA VE BU KAMPANYAYA DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ. 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI